streoid kullanmış,hakkında bilgisi olanlar

yardımcı olabilir mi ? şöyle bir tavsiye aldım ; Testo Enathe haftada 250 mg x 2 += 500 mg turinabol zaten hap gunde 4 tane 4 x10 mg + 40 mg
eger testo priponate secersen yag yakmak icin
gun asiri 100 mg yani 4 x 100 = 400 mg
winstrol hap tehkileki biraz karacigere toksit gunde 2 x10 secim senin

sizce nasıldır ?
bu tavsiyeyi, steroidler yeni başlangıç için aldım, benim asıl isteğim growht ama , o çok ileir dediler, ufaktan başla 4.- 5. kürde falan alırsın dediler ,
sizce?

testesteron kullanırsan kısır kalırsın..testislerin körelir..ayrıca göğüslerde büyüme yapabilir..memelerin çıkar

  • soljenitsin  (14.09.12 02:09:41)
@soljenitsin ; la olm bi sakin ! kür hakkında bilgi istiyorum, zararlarını değil ,ayrıca pct ve milk thistle de var kür de bunlar az ararla sıyrılmaı sağlıyor , tavsiye tam olarak şöyle ; '' hacimle buyumek istiyorsan cok saglam mide kardiosuyla birlikte haftada 500 mg Testo e 2 ay + 1 ay turinabol 40 mg + ventolin 4 mg (mide yaglarini yagmak icin ) kiloluysan cut icin haftalik 400 mg testo p 2 ay (gun asiri) + turinabol 40 mg 1 ay + son 20 gun winstrol oral 20 mg (biraz tehlikelidir) + b12 vit + carsil +milk thistle boyle bir basla saglam ye ve uyu yanina bolca suplement ekle sonuca ulasirsin.. ''

birde şöyle birşey okudum; 3 hafta kür yapıp 1 ay ara vererek steroid(sustanon- deca) kullanılırsa 0 zarar veya minimum zarar diyorlar ama büyüme hızı gerilermiş , sizce nasıldır ?
  • opeth  (14.09.12 02:14:40)
hocam o dediğin steroidler belki kısa vadede işini görür ama ileride 50 yaşını geçince çişini tutamayacak duruma gelirsin..steroidler prostat büyümesi yapıyor..

soruna gelince dediğin ilaçlar işine yarar gayet iyi vucut yaparsın..ama değer mi sence ?

ve şunuda sorayım : profesyonel olarak ömür boyu bu sporla mı uğraşacaksın ? hobi için dğer mi ?
  • soljenitsin  (14.09.12 02:16:32 ~ 02:17:32)
Biliyorum bu beklediğin cevap değil ama emin ol azıcık aklı olan adam hormonlarını kurcalamaz. Çok ciddiyim. Bir kere dengesizliğe sebep olup iki ay şu ilacı kullanırım düzelir diye düşünüyorsan çok yanlış yapıyorsun. Hele hele doktora danışmadan kendi başına yapıyorsan bunu, avuçlarsın. Haberin olsun.
Senin bir tane hormonla oynaman çok sıradan şeylerden tut, merkezi sinir sisteminin bilmem ne reseptörlerine kadar bin tane şeyi etkiliyor vücudunda.

bodybuilding forumlarında "metanol yağ yakıyormuş", "gres yağı kas yapıyormuş" desen hemen gidip deneyecek kadar mal adamlar var. neye dayanarak sana böyle bir kür öneriyorlar? testoyu aldın diyelim. senin hormon seviyelerine göre gerektiğinde aromataz inhibitörü eklenmesi gerekir bu küre. bilinçsiz birinin önerdiği buradan bile belli. senin o aldığın testo bir yerden sonra fazla gelip estradiole çevrilmeye başlayacak. o da meme yapar. T/E2 dengesini bozduğunda cinsel problemler başlar. LH, FSH üretimi zaten azalacak. testislerin küçülecek.
  • kakaolu kremali biskuvi  (14.09.12 02:20:45 ~ 04:54:18)
çok dalmışsın bence bu konulara. bu ilaçları ömürboyu alamazsın. bıraktığında da sağlığını koruman oldukça zor olacak. bu kısmını düşün. bu kadar kolay olsaydı herkes kullanırdı.

  • sttc  (14.09.12 02:51:35)
yolun başından girme buraya.whey,amino neyine yetmedi.ilerde kafanı duvarlara vuracağın bir yola girmek üzeresin.keçi memeler.kalkmayan malafat.buruşuk karton bi cilt.

  • aşksız prens  (14.09.12 03:18:57 ~ 03:19:12)
Burası bu soruyu sormak için uygun bir ortam değil. Bodyforumtr'nin steroid bölümüne bir göz at. Ben bilmiyorum ama orada o işlerden anlayan adamlar var. Tek bildiğim oral steroidler, hele başlangıç için gereksiz ve tehlikeli. Ha bana sorarsan hiç girme.

  • arnold schwarzeneger  (14.09.12 09:08:54)
çevresi steroid patlaması yaşayan bi insan olarak
ben 30 gün kullandım ama haftalık 350mg'dı tüketim miktarım Demozolol aldım normalda cut için kullanılıyo dahi olsa bana 5 kilo kadar etkisi oldu 30 günde
çalıştığım salonda(türkiyede değil) benim dışımda bildiğim en düşük haftalık doz 4000mg.
olayın kısır kalırsın, prostat olursun kısmına gelirsek benim yaşım 23 haftalık 350mg'in benim vücudumda bıraktığı kalıcı hasar 0dan çok az fazla ama 4000mg alan kişi için aynı şeyi söyleyemem elbette
bana sorucak olursan bu kadar detaylı bi kür girmeni önermem tabii ne seviyede çalıştığını bilmiyorum ama miktarı yükseltme çok fazla ve imkanın varsa steroidleri yurt dışından edin burada bulabileceklerinden çok daha temiz ve katkısız oluyorlar
  • berginyonbaenre  (14.09.12 09:13:02)