neyin nesi bu film?

en az üç sene önce cnbc-e'de izlemiştim. yolculuğa çıkan bi çift var (başta adam tek başına çıkıyo kadın sonradan dahil oluyo da olabilir) ama hedefleri ne hatırlamıyorum. bunlar fransızca konuşan kimseler, ama artık nereye gidiyolarsa orda bi sergiye giriyolar, adam bi resim beğeniyo, almak istiyo onu ama ordaki kadınla aynı dili konuşmadığı için sorun çıkıyo önce kavga falan ediyo. neyse alıyo resmi devam ediyolar yola, bahçesinde büyük mermer heykeller olan bi köşke gelip bahçede çadır kuruyolar. ya da piknik mi yapıyolardı öyle bi şekilde yayılıyolar yani oraya. sonra köşkün sahibi geliyo muhabbet falan ediyolar. gerisini hatırlamıyorum.
ha bi de adam aldığı resim için "bu resim beni anlatıyor. istediğini elde etmeye çok yakın, çabalıyor ama bi türlü ulaşamıyor." falan gibi bi cümle kuruyodu. resimde de büyük sarı bi daire vardı.
bi de adam kadından bıkmış gibiydi diye hatırlıyorum. kadın çok mu konuşuyodu neydi.
yıllardır arıyorum bulamadım ya vardır umarım hatırlayan.

al kanka ;

tatt av kvinnen
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (11.09.12 15:18:56)