[]

ios 6 lansman

nereden izleyebiliriz?

saat kac gibi olacak?

p.s - yarin direk tanitildiginda biz guncelleyebilecek miyiz yoksa bekleyecek miyiz?

 
şu anda da develop sürümünü indirip kurabiliyorsun bildiğim kadarıyla. internette bunun nasıl yapılabileceğine dair dökümanlar ve videolar var.


  • bir kac yazar once  (11.09.12 12:51:18) 
direk güncelleyebileceğiz ama official olarak release olduğunda. yarın tanıtırlar muhtemelen 24 saat içinde güncellemeye açarlar. yada iphone 5'in piyasaya sürülmesini bekleyebilirler. canlı izleyebilecegimizi sanmıyorum ama bircok blog sitesi teknoloji sitesi twitter ve kendi siteleri aracılıgı ile fotograflar paylaşıp yorumlar yapıyorlar bilgi aktarıyorlar.


  • feodal moruk  (11.09.12 13:20:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.