Eline bi yerden elektronik eşya geçen insanlar nerden geçiyor bunlar?

hep merak etmişimdir, elektronik bir şey sorun hemen eline geçen gün o alet geçen insanlar gelir, sözlükteki entrylerin çoğu böyle geçen gün elime bunlardan birisi geçti diye başlıyor, nerden abi nerden geliyor hediye mi ne bunlar :D

not: daha bir allah kulu bana demedi ki al bebeyim bunu dene kullan :D nokia 1100 bile vermediler yahu :(

sirket veriyor ya da arkadasi aliyor o da inceliyor. elime gecti derken elinden gecip gidiyor yani.

  • lorenzen  (10.09.12 03:36:26)
ahaha önceki duyurunda bahsettiğim samsung tablet bir arkadaşımındı. onun vesilesi ile inceleme fırsatı buldum. ama sözlükteki çoğu kişiye şirket veriyor sanırım. mühendis falan olmak gerek büyük ihtimal, psikologa veren yok :D

  • empati kuramayan psikolog  (10.09.12 03:40:09)
şirketlerin çalışanlarına vermesine ek olarak belirli bir alanda blog tutup takipçi kitlesine sahip olanlara da reklam ajansları o alandaki ürünleri yollayabiliyor türkiyede böyle birkaç blogger var sürekli telefon falan hediye edilen, yemek blogu yazıp kendisine koli koli makarna bakliyat hediye edilen bloggerlar da var mesela :)

  • ne gerek var ki  (10.09.12 03:50:27)
ek olarak inceleme urunu gonderilen sitelerden o urunler geri aliniyor. makarnalarin alindigini sanmam ama.

  • lorenzen  (10.09.12 04:14:47)
Kulaklıklar hakkında 12 tane falan inceleme yapmış yayınlamış biri olarak diyim ki burada hepsini 1. yada 2. el ben aldım. Sadece 1 tanesini arkadaş inceleme için ödnç verdi. Ancak yurtdışında markalar aleti inceleme için yollar halde. Amfi olsun kulaklık olsun veya neyse ne.

  • jesterdvine  (10.09.12 09:00:15)