[]

koy g.tüne gitsin

nasıl yapıyorsunuz?

Ben de bi süre sonra olayları unutuyorum sonra hatırlayınca lan olm neleri takmışız kafayı diyorum da bu sürece kadar kafamda dolanıyor sürekli.

bunun sırrı nedir? ne demek lazım bünyeye, ne düşünmek lazım? Alışık değil bünye ayar ve laf yemelere, havadan nem kapar durumdayım diyebilirim.

Bugün hem hıyarın tekinden laf yedim, lafı soktuktan sonra pis sırıtır, o olayı bana da yaptı, önceden de başkasına yapmıştı.

çıkar ayak da iş arkadaşlarımdan biriyle sanal ortamda kapıştım, yine bana ayar veren adam yapıcı olun, kavga etmeyin diye sanaldan ayar verdi falan fıstık.

iş mevzuları yani, osuruktan teyyare mevzu ama, işte anlatacak adam olmayınca kafaya takıyorum, kafaya takınca da canımı sıkıyor.

edit: ulan yanlış yeri sansürlemişim tüüü

 
benim de uyguladığım "k.y götüne gitsin"e laf yemek, azarlanmak dahil değil. sen de dahil etme. göm kafayı. rahat olacaksak ta o kadar değil. yoo dostum yooo


  • yons  (27.08.12 23:35:49) 
bize anlat böyle böyle oldu diye karşılıklı verir veriştiririz, rahatlarsın.


  • ekaterina  (27.08.12 23:36:28) 
içinde bulunduğum mutsuz halime bakıyorum."ulan değer mi be sinirlenmeye,üzülmeye" diyorum.ve kendimi rahatlatıyorum...


  • Belchior-Cesario  (27.08.12 23:41:00) 
60-70 yaşıma geldiğimdeki halimi düşünüyorum o zaman her şey çok salakça geliyor. bir de k.y sözcüğünü sansürleyip göt sözcüğünü sansürlememenin nedenini merak ettim ben.


  • olkol  (27.08.12 23:52:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.