[]

Ostim'den Ümitköy'e

En çabuk nasıl gidilir?

Cevaplar için teşekkürler şimdiden.


 
taksi.

20 lira civarı tutar diye tahmin ediyorum.
  • saygilarefendim  (10.08.12 14:30:45) 
Sıkıntılı bir güzergah. Özel araç yok galiba?. En hızlı tabi ki taksiyle gidilir ama ücreti az olmaz bence. Şuan şeker fabrikasının oradan giremez, (yolu açtılarsa bilemem) şaşmazdan yeni açılan yolu kullan desen kullanmaz; (resmi olarak açılmadı, enterasan bir bağlantı var şuan) açıldığında en kestirme yol bu olacak. Ya çevre yolunu kullanır ya da istanbul yolu- eskişehir yolu yapar ikiside az yol değil. Tercih edilmesi gereken yol bence ostim-optimum- çevreyolu- etimesgut-ümitköy.

Edit: Şaşmazın paralelinden askeri bölgenin ortasından geçerek hemzemin geçidi vs. zırhlıbirliklere yine geçilebilir oradan ümitköy. en kısa yol bu gibi gözüküyor ama trafiğide düşünürsek karar veremiyorum.

Gitme hocam ümitköye oradan, başka zaman git :) düzgün yol yok :):)
  • onakomabunako  (10.08.12 16:01:28 ~ 16:05:00) 
@onakomabunako

:) Hocam iş görüşmesi için böyle bir mekik dokumak zorunda kalıyorum. :)

Özel araç yok, en iyisi Kızılay'a geri dönmek gibi.. Teşekkür ederim cevaplar için.
  • hiperaktifmanyetik  (10.08.12 17:20:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.