Yurtdışı kariyer

halo galya.

arkadaşlar elek elek mühendisiyim ve ankarada malum savunma sanayi şirketlerin birinde çalışıyorum. maaş ankara koşullarına göre iyi.

Fakat ben yurtdışını gezeyim göreyim. onların kültürleriyler 3er 5 er ay, 1 er 2 ser yıl yaşayım oralarda çalışayım istiyorum. istemek tamam ama nasıl yapacagımı pek bulamadım. var mıdır böyle bir iş sürekli yurtdısında olan. veya sürekli yurtdısı seyehatlerin oldugu bir iş.

veya nasıl yurt dışında iş bulabilirim.

avustralya kanada bile olur. yeterki değişikilik olsun

eger isinde iyisen sirketlere bsvuruyosun.

turist rehberi gezer ülke ülke.
  • serabetan  (06.08.12 23:51:19)
proje - inşaat sektörü düşürsen kuzey ülkelerinde çalışabilirsin. tabi türk firmalar aracılığı ile. hatta biraz şansın varsa avrupa bile yapabilirsin 1-2 sene. çevre edinip oradaki firmalara geçersin sonra.

yazılım-elektronik sektörünü pek bilmiyorum ama inşaat sektörü yurt dışına gitmek için en kolay yol.
  • morcivert  (07.08.12 00:03:51 ~ 00:04:26)
telekom sektoründe support engineer olursan gezersin bol bol. Belkide nasip işidir.

  • ilkdefa  (07.08.12 00:07:06)
www.jobserve.com

buraya cv'nizi birakiyorsunuz, head hunter'lar sizi buluyor sayet aranan ozelliklere sahipseniz.
  • fdegir  (07.08.12 00:34:27)
doktor olaydin sinir tanimayan doktorlara katil derdim

  • iplikci  (07.08.12 00:43:14)
consulting ya da denetleme firmalarina bok bol bol gezersin. ama 10 yil falan tecruben yoksa seni alacaklarina calisma izni olan birini alirlar. o yuzden eger gercekten oralara gitmek istiyosan master falan yap o ulkede. sonrasinda is bulma sansin yukselir. genelde masterdan sonra 1-2 yil calisma/is arama izni verirler.

  • typemismatch  (07.08.12 17:09:52)