[]

media markt ürün değişimi

04.07.2012 tarihinde bir şarj makinası almıştım. şimdi ürün bozuldu, nedenini bilmiyorum. içinden garanti belgesi felan çıkmadı. artwizz marka. sizce fatura ile gitsem değiştirebilir miyim?
 
Değiştirirler. Fatura üzerindeki tarihten itibaren baz alırlar.


  • HerifinBiri  (06.08.12 21:48:38 ~ 21:49:04) 
yasal süreç 30 gün . 30 günü geçtiği için sıkıntı olabilir , servise yonlendirebilirler


  • squeeze  (06.08.12 21:59:36) 
her şekilde önce servise yönlendirirler.


  • gregory  (06.08.12 22:02:26) 
ordaki elemanlara bagli birz, standart prosedürde servise gönderebilir, eger bu problem cokca ciktiysa ve düzelmiyorsa belki yenisini verebilirler. abamin basima geldi bu, alali 3 gün olmustu ama herkeste ayni sorun olmus, düzelmiyomus yenisini vermislerdi babama sorgusuz sualsiz.


  • serabetan  (06.08.12 22:58:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.