[]

rizzoli and isles

selam boston homicide ailesi,

şimdi diziyi izleyenleriniz varsa maura ile jane'in ne denli bi arkadaşlık yaşadığını bilirler. amerikalılar lezbiyen olduğunu düşünüyormuş. sizce böyle alttan alttan mesaj veriyorlar mı?

bir de kitap uyarlaması biliyorsunuz. bazi insanlar kitap ile alakası yok yeaaag havalarında. bunun hakkında ne düşünüyorsunuz annem?

 
ben bu diziyi izliyorum ve seviyorum ama icindeki milliyetci ogeler bazen beni rahatsiz ediyor tabi. fakat lezbiyenlik kismi hissettigim birsey degil, ve ayrica ikisinin de kesinlikle lezbiyen olmadigini dusunuyorum. aralarinda gayet saglikli bir arkadaslik var, bu arada ikiside tonla adamala beraber oldular dizi boyunca, oeh yani, lezbiyenligin kokten tanimina aykiri!


  • mavicorap  (04.08.12 15:48:48) 
değiller ya bi bölümde hatta maura istemediği erkekten kurtulmak için jane'i zorluyordu lezbiyenlermiş numarası yapmaya. ikisi de istekli durmuyordu birbirine karşı yani o sahnede:) bence öyle bi mesaj yok.


  • merena  (04.08.12 18:01:17) 
hatta ilk bölümlerde de aynı adama aşık olmuşlardı sanki?


  • wenge  (04.08.12 18:36:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.