pharmaton

diye bi vitamin hapı mı ne varmış galiba konsantrasyon ve dikkat eksikliğine iyi geliyomuş sınav haftası çok işime yaradı diyenler var bilginiz var mı? biraz aydınlatın bütler geldi çattı yardımcı olur mu ders çalışırken soruları falan verir mi yani :D ayrıca yan etkileri nedir? ...i.i.

yan etkisi fln yok. sinavdan hemen once bi faydasi olacagini zannetmem ayrica, bildigimiz vitamin zaten.

  • tom riddle  (04.08.12 01:30:23)
çok anlam yükleme. vitamin işte. bulantı olabilir belki.

  • merena  (04.08.12 01:37:12)
çalışasın yoksa pharmaton kolundan tutup masaya koymuyor seni de fazlasıyla kendine gelmeni sağlıyor.Çalışma verimimde artışı gördüm de bırakınca yan etkilerini görürsün.

  • amaltheia  (04.08.12 01:41:00)
bende hiçbir işe yaramadı,bunyeden bunyeye degısıyor sanırım...

  • badbadgud  (04.08.12 02:03:46)
kilo aldırmasının sebebi yorgunluk hissini azaltmasından dolayı vücudun enerji kaybını karşılamk için açlık hissi vermesi mi yoksa yani biyolojiden anlamam ama hücresel bi etkisi mi var da kilo aldırıyo....

  • tociess  (04.08.12 02:28:17)
bunu da beğenmezsin şimdi ya neyse. içerdiği b vitamininden dolayı.. iştahı arttırabilir b vit.

  • merena  (04.08.12 02:38:06)
dikkat eksikliği ve konsatrosyon için solgarın bi vitamini var. daha önce sorulmuştu burdan. pharmaton yada supradyn türü klasik vitaminler genelde sabahlayıp çalışacaksan yorgunluk ve uykusuzluk için iyi gelebilir.

ancak bugün içtim yarın süperman oldum diye bişey yok tabi. vitamini en az bir ay içme gerekiyor ki faydasını görmeye başlayasın.

doktor değilim ama tecrübeyle sabit..
  • anonimyususer  (04.08.12 10:44:14)
etkisini görebilmek için minimum 15 gün sürekli içmen lazım. birkaç seferle anlayamazsın bişey.

  • al basmadan donu var  (04.08.12 13:06:23)