Hem Kirayı Ödemeyen Hem De Evden Çıkmayan Kiracıyı Avukatsız Çıkartmak

Şimdi bu bilmemneyin çocuğu 1 senedir tek kuruş kira ödemeden evde kalmış, bizimkiler de çok üstüne gitmemiş öyle yatıyo hala hayvan oğlu hayvan. Bi ara bi tanıdık avukata vermişler adama tamam abi flan demiş hatta bak 500 yatırıyorum demiş avukatın hesabına yatırmış bilmem neresine koyduğumun avukatı da onu kendi ücreti olarak almış.

Şimdi biz İstanbul'dayız ev Bodrum'da ben aynı zamanda Eskişehir'de okuyorum. Peder beyden istedim vekaletname verecek, bayramdan önce ve sonrasında da orada olma şansım var.

Bu dallamayı avukat vasıtası olmadan çıkarıp kafayı rahat ettirmek ve bu herife haciz maciz bişeyler getirtip hayatını karatmak için hangi yolları izlemek lazım? Herif eve çıktığından beri tek kuruş ödemedi lan 10 milyar falan borcu vardır.

Şimdiden teşekkür ettim kibs.

evdeki eşyalara el koyma hakkın var diye biliyorum. sözleşme bittiyse "hadi kardeşim" de. parayı getirsin eşyaları alsın.
o gelene kadar da "eşyalı kiralık" yaz cama :)

  • alikavazinmahmut  (04.08.12 01:08:06)
peki nası çıkarcaz elemanı? polis çağırsak neye dayanarak kanıtlayabiliyoruz durumu? noterden ihtiharname falan çıkarmak gerekiyor falan diyolla :/

  • yuto  (04.08.12 01:19:33)
evi emlakçıya ver bak nasıl çıkıyorlar, ben de aynı sorunu yaşıyorum da.

  • amaltheia  (04.08.12 01:34:42)
emlakçılar sallamıyo bodrumda. herkes dolandırıcı amk :/

  • yuto  (04.08.12 01:48:38)
korkmaz biraderler mafyacılık - ankara. "küçük işlere biz bakarız"

  • g7mor  (04.08.12 09:59:01)