olmaz gibi görünüp başlayan ilişkiler

olma ihtimali düşük olmasına rağmen veya karşı tarafın başta olmaz dediği veya hiç ilgilenmediği halde sonradan başlayan ve devam eden yaşadığınız ilişki hikayeleriniz var mı?

var en sonu 'keşke o neşeli arkadaşım olarak kalsaydın'la bitti.

  • fdemon  (27.07.12 20:21:38)
caps ver olur mu olmaz mı söyleyeyim. (objektif)

  • dekila olmeka  (27.07.12 20:22:41)
onlar hep hikaye olarak kalıyor genelde. fazla zorlamamak en güzeli.

  • bugunneetsem  (27.07.12 20:27:28)
kendi çapımda iki teorim var defalarca ispatladığım..

1. ilk görüşte birinden hoşlanmamışsan bir bildiğin vardır.

2. olmayınca olmuyor.
  • su olsam ates olsam  (27.07.12 20:34:01)
Tam da aradıgım soruymus bu aslında sanırım olmayınca olmuyor.

  • esinikaybetmiscorap  (27.07.12 20:53:36)
var. keşke olmasaydı. ama ilişkideki kişilere göre değişir tabi.

  • kullanicadi  (27.07.12 21:06:38)
var. "iyi ki tecrübe etmişim." dediğim tek ilişkidir.

  • nacht des todes  (27.07.12 21:15:13)
var. bu kız bana hayatta bakmaz diyordum. baktı. bu sefer 4 kolla sarıldım. en son geçen ay 6. kere terk edip çıktı gitti hayatımdan.

  • empty blank  (27.07.12 21:18:36)
Olmaz, başlamaz bile dedik 8 yıl sürdü.

  • ben eksiktim  (27.07.12 22:16:44)
valla, var da genelde kotu sonuclaniyor bunlar. ama yine de risk almak lazim..

  • toshiro  (28.07.12 01:13:01)
yok mu arttıran. hikaye dedik agalar. biraz uzun yazın lütfen :)

  • novotni  (28.07.12 03:27:23)
var tabi amk.
ben
olmaz dedik, o güzel gözleriyle ne yaptı etti kandırdı beni, evlendik :)
bidenede ışak var yolda :)
  • vincenzo  (28.07.12 14:29:19)
evet var, 21 ekim 2007'de sevgili olduk, onu hiç sevmiyordum ama en iyi arkadaşımdı, üzülmesine dayanamadım, onun üzüntüsü benim canımı acıtıyordu eğer reddetsem beni arkadaş olarak görmeyecekti artık, bir nevi tehditvari bir durum oluşturdu ve kabul etmek zorunda kaldım, 1 hafta sonra da ayrıldık. akabinde 5 ay konuşmadık hala deli divane olduğunu öğrendim, mesaj attım, 7 nisan 2008 ve hala beraberiz, 4.5 sene.

  • gebere jackson  (30.07.12 00:24:01)
baştan "olmaz" diyen taraf kadınsa yürümeyebilir, bence.

  • firuz  (30.07.12 04:12:37)
benim hikayem değil, üniversiteden yakın arkadaşımın hikayesi. ilk yıl biriyle çok ilgilendi (biri kız tarafı). kız pas vermedi başlarda. Olmaz dedi. ilk yılın ilk dönemi bittikten sonra da Eskişehir'e yatay geçişle gitti. Bizim arkadaş umudu kesti tabi. Ama 6 ay sonra kızdan mesaj geldi. 4 yıllık beraberlikten sonra evlendiler. Birinci yılında evlilikleri.

  • himmet dayi  (31.07.12 09:48:55)