[]

esnek zamanlı uçak bileti

Merhaba dostlar.

Abim Tunceli'de askerde ve tezkeresini bitirip Elazığ'dan uçakla Adana'ya gelecek.

Tezkeresinin tam tarihini bilmiyor, 16-17-18 eylülden birinde alıyor tezkereyi. Bu durumda tezkeresinin tarihine 1 hafta kala, kesinleştirebileceği bir esnek uçak bileti almamız mümkün mü?

Bu pegasus'taki "seyahat günleriniz esnek mi" sorusu bizim derdimine derman mı?

Sağolun varolun.

 
degistirmeli bilet alabilir ama fiyatlari daha pahali olur. kampanyali iki bilet almak bile daha ucuza cikabilir. flex i secerseniz 12 saate kadar 30 tl ye bileti degistirebilirsiniz. ama dedigim gibi pek mantikli degil. ayrica pegasusta ki esneklik sadecce fiyatlari goruntuleme icin derdinize derman olmaz.


  • oharro  (27.07.12 01:18:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.