karışık bir kargo problemi - amazon - USA

amazon.com'dan verdiğimiz bir siparişi, USA'da birkaç gün için bir otelde kalan bir arkadaşımıza kargolamıştık. otelde teslim alıp istanbul'a getirecekti. ama bu akıllı kardeşimiz kargoyu otelden teslim almayı unutmuş.

şuan amazon'da, siparişi teslim alan otel görevlisinin adı var teslim alan kişi olarak. otelin mail adresini bulamıyoruz. nasıl yaparız?

tutun ki mail adresini bulduk, nasıl bir yol izleyebiliriz malımızı/paramızı geri almak için?

eğer alan kişi üşengeç biri değilse size us priority mail ile yollayabilir. anlatın derdinizi.umarım üstüne yatmaz :)

  • schizophrenia  (26.07.12 21:03:57)
otelle iletişime geçin. alııc ödemeli yollamasını rica edin. yapacak bir şey yok.
astarından pahalıya gelir.

yahut görevli adına mail yazıp iade isteyin. yine görevliden rica edin ürünü amazon'a postalamasını.
  • even i say faith no more  (26.07.12 21:11:11)
otele telefon eder derdinizi anlatirsiniz. onlar da sizin adresinize postalarlar. ama bunun icin, otele posta masrafini odemenizi isterler. telefonda kibar konusmakta fayda var.

  • compadrito  (26.07.12 21:11:33)