[]

Çalınan Telefon

Gençler merhaba nasılsınız görüşmeyeli? :)

Şimdi; 2 hafta önce çantam çalındı. İçinde değerli eşyalarla beraber cep telefonum da vardı. Telefon; Samsung Galaxy S2.
Olay akabinde karakola gittik çalıntı/hırsızlık raporunu çıkarttık. Savcılığa gider bu dosya dediler, okey dedik.

Eğer karakolda telefonun satın alma faturasını sunamasaydık "Telekomünikasyon'u arayın oradan IMEI numaranızı verin onlar bloke etsin sizden sonra da kim açarsa elinde patlasın bloke olsun telefon bari" demişlerdi.

Soracağım şu ben sadece imzalı ifademin arkasına 'faturayı' zımbalattım. Ayrıca Telekomünikasyon'u aramam gerekiyor mu bloke ettirmek için?

Teşekkürler.

 
bence aramakta fayda var.


  • surlefil  (25.07.12 21:21:56) 
bence de ara


  • zombie0  (25.07.12 21:40:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.