(16+) Bu kızlar neyin kafasında? (şiddet)

Erkek meselesi yüzünden 1 kıza tuzak kurup mezarlığa çağırıyolar.1 kıza 3 kişi dalıyo.(yer:Silivri/İstanbul) tekme-tokat dalıyolar.kızın üstüne su boşaltıyolar.yetmiyo,kızın kolunu camla kesiyolar.sona yaralar belli olmasın diye makyaj yapıp eve yolluyolar.şimdi saldıran kızlar 8 yıl hapis istemiyle yargılanıyolarmış.

Haber linki:www.haberturk.com

Video linki:video.haberturk.com

beter olsunlar umarım en üst sınırdan alırlar cezalarını ibret-i alem için

  • mortac  (25.07.12 14:00:25)
grup psikolojisi diyorlar buna. sonlarını düşünen bir kişi olsa, hiçbiri böyle bir şey yapamaz. ama işte yapıyorlar. buna cesaret edebiliyorlar. neden? çünkü bunun kötü bir şey olduğuna inanan yok da o yüzden. aralarından biri "abi manyak mıyız, durun tamam iki tokatlayıp gönderelim" dese, hepsi dağılır.

  • markasiz  (25.07.12 14:00:41)
Bana kurmaca gibi geliyor video.

  • dessy  (25.07.12 14:06:20)
@dessy kim bile bile kendini dövdürür.sonra şikayet edip mahkemeye gider iş ?

  • michael jackson  (25.07.12 14:08:04)
@dessy Öyle bir dayak kurgulanamaz.

  • oziloz  (25.07.12 14:08:43)
aile aile aile!! abuk subuk çocuk yetiştiriyorlar. bilinçli, duyarlı, sevgi içinde büyüyen hiç bir çocuk bu derece şiddet yanlısı olamaz bence. çocuk evde ne görüyorsa onu dışarıda tekrarlıyor. elbette istisnalar olabilir. fakat genel olarak ailenin çocuk üzerinde etkisi büyük. özellikle bu tür şiddet olaylarında.

  • ucankedii  (25.07.12 14:09:10)
hep stv'nin yüzüne tek türkiye'nin yüzüne bunlar

  • memnun  (25.07.12 14:18:17)
şahsen ben o dayak yiyen kızın abisi, dayısı, arkadaşı vs artık farketmez.
bir şekilde sevdiğim bir kişi olsa idi.
öteki kızları bir döverdim öyle bir döverdim ki bırak bir kişiye vurmayı kediye bile kıştt diyemezdi.
  • kredi_karti_hesap_ozeti_gelmis_hanim_sen_ne_a  (25.07.12 14:20:16)
benim anlamadığımda kız dayak yiyor ama kaçmıyor da laf anlatmaya çalışıyor. hatta sonlara doğru oradan geçen amcadan yardım bile istemiyor.

artık nasıl tehdit ettilerse...
  • €xpolerer  (25.07.12 14:31:56)
dayak yiyen kızda harbi koca kafalıymış, o kadar dayağa sesi çıkmıyor.insan bir iki kaçar, dalar bişey yapar.

  • superjax  (25.07.12 14:43:21)
bana da kurmaca gibi geliyor. bile bile dayak yemiyor tabii, arada 1-2 tane sağlam yiyordur belki amaçları uğruna ama olur o kadar. sanki tekmeler de amerikan güreşi tekmesi gibi. kim niye yapar? ne bileyim bir şeye tepki olsun diye yapar, sosyal deney olsun diye yapar. o kadar dayak yiyen, kafası yerden yere vurulan bir kızın ayağa kalkabilmesini, ağlamamasını, bağırmamasını, vuran ne kadar kız da olsa suratına suratına yediği dizlerin bi burnunu kanatmamasını, nasıl olsa dayak yiyoz, iki tane de ben çakayım da vurduğum kar kalsın dememesini falan anlamıyorum. tekme tokat girişmişler, kafasını yerlere vurmuşlar, saçlarından sürüklemişler, kollarını çizmişler, kız hala yerden kalkıp üstündeki tozları silkeliyor. ulan o durumda toz kimin umurunda olur. yargıya intikal etmiş çoktan ama bana birkaç gün sonra hep beraber çıkıp "şakaaa" diyecekler gibi geliyor.

  • kibritsuyu  (25.07.12 14:50:08 ~ 15:15:41)
kurmaca gibi geldi çünkü kendini korumak için elleri ile içgüdüsel olarak bile korumaya almıyor kendini.
diğer kızlar da çok pis vurmuyor, bir iki pataklıyorlar, saçlarını bile adam gibi çekmiyorlar.
gerçek bir kavga bu mu yahu?
  • dessy  (25.07.12 14:51:14)
ciddi anlamda ruhsal sorunlar ve ağır ergenlik halleri

  • seyduna6687  (25.07.12 15:14:05)
@seracik: tamam iki tane de ben çakayım dememesini onunla açıkladık. kaldı ki kurguya dahil edilmeyecek bir sahne de değildi. iki tane de karşılık verme dahnesi de eklenebilirdi. benim de aklıma geldi. ya diğer bug'lar?

  • kibritsuyu  (25.07.12 15:16:43 ~ 15:17:31)
@kibritsuyu; @seracik şu konuda haklı."bence diger kizlar da yeterli sebep bulamadiklari icin elleri korkak korkak saldiriyorlar."

nedensiz yere saldırırsan(benim için sevgili yüzünden kavga etmek nedensizdir)fazla zorlayamazsın.
  • michael jackson  (25.07.12 15:22:31)
3 kız tarafından tek başıma dövülsem heralde yüzüm dehşet ve korku içinde olur. Bunda o da yok. Kızlarda da o derece kin yok. Yüzleri öyle vahşi gelmiyor. Tezimi sağlamlaştırmaya çalışıyorum :P

  • dessy  (25.07.12 15:33:09)
@dessy tamam sen diyosan doğrusu odur o zaman,sen kazandın :)

ama bunların akıl sağlığından şüphe ediyorum.erkeğim ama kimseyi dövmem.ama aklımı kaybedersem(cinnet vs geçirirsem)elimde ne varsa dalarım.insanın bilincini koruması çok önemli bu durumlarda bence.
  • michael jackson  (25.07.12 15:40:05)
ama aklımı kaybedersem(cinnet vs geçirirsem)elimde ne varsa dalarım, demişsin. İşte ben de bunu anladım. Yani bu çocuklar cinnet geçirir gibi bir hal içinde değiller. Her ne olursa olsun, allah gerçekten ıslah etsin. Saçmalık ve salaklık diz boyu.

  • dessy  (25.07.12 15:48:52)
kız gurur yapmış, direnç gösteriyor gibi geldi bana, konuşarak halletmeye çalışıyor. ayrıca bu kız kavgası, erkekler gibi ağzını burnunu dağıtmamaları normal, onlar da korkuyor sanırım. ama düzmece de olabilir çünkü kolunu keserlerken hiç bir tepki göstermiyor, insan can acısıyla irkilir en azından, öyle mal gibi duruyor.

  • Demet  (25.07.12 16:19:21)
ayrıca kız yüzünü kapatıyor aslında kendini korumaya çalışıyor. ben yine de emin olamadım.

@adramelekh bir cam parçası al ve birine kolunu çizmesini söyle, bir yerinin kesilmesi kafanı duvarlara vurmaktan farklı bir acı yaratır. en azından kolunu çekmeye çalışırsın. kız koluna bakmıyor bile.
  • Demet  (25.07.12 16:39:06)
@demet abla sen kolunu zamanında jiletle çizdin galiba acısını biliyosun :D

  • michael jackson  (25.07.12 16:41:34)
@michael sen fanusta büyüdün galiba şimdiye kadar hiç bir yerin kesilmemiş :)

  • Demet  (25.07.12 16:44:49 ~ 16:45:16)