Kepek, Şampuan

Selamlar.

Kısa süre önce yurt dışına geldiğim zaman severek kullandığım clear for men'den head&shoulders'a geçmek zorunda kaldım zira burada clear yok. saçlarım acaip sağlıklıyken geldiğimden beri fena halde kepek olmaya başladı ve saçlarım deli gibi dökülüyor. yastığım falan saç dolu her sabah kalktığımda. aynada yakından bakınca saç köklerimin bazı yerlerde kızarık kızarık olduğunu görebiliyorum.

şampuan değiştirirsem ne alayım ki, head & shoulders rezil etti saçımı. şampuan değiştirmek dışında önerisi, fikri olan var mı ?

ek soru : saçları kısa kestirsem bir faydası olur mu ?

sampuanla alakasiz ek cevap: saclari kisa kestirmenden cok kepek sorunun varsa fon makinasiyla kurutman cok onemli. ayrica vitamin al bol bol, deriye etki ediyor cunku.

  • archely  (24.07.12 16:35:13)
ayni dertten muzdaribim, cleardan head&shoulders a gectim sonuc felaket. suan nivea`nin bi erkek sampuani var idare eder gibi. zaten baska bi tane daha deneyip saclari iyice follos etmek istemiyorum.

  • perloneth  (24.07.12 16:46:13 ~ 16:46:35)
ayrica mumkunse sampuan degistirdikten sonra birkac hafta deneyin en azindan.
surekli sampuan degistirmek de, ne kadar iyi olursa olsun kepek yapiyor.

  • archely  (24.07.12 16:59:06)
salicade markalı şampuan var. tek kullanışta kepeği bitiriyor. kokusu çok kötü ama işe yarıyor.

  • keneabidin  (24.07.12 17:54:39)