Ankara garinda inecegim bi saat sonra

Selam size ey angaralilar;
Yaklasik bi saat sonra garda inecegim. yaklasik on ikide fr buyuk elcilignde olacagim. aradaki zamanda ne yapabilirim? guzel vi kahvalti, keyifli bi cay bahcesi bs var mi etrafta?

fransa buyukelciligine sora sora giderim dimi?

gençlik parkı var en yakın ama tavsiyem kızılaya git karanfilde güzel kahvaltılık mekanlar bulursun

  • sentez  (24.07.12 05:11:07)
kızılaya git ama çok erken saatte kapalı olur her yer yine de.

  • elalemin derdi  (24.07.12 05:13:12)
Bahçelievler'e git bence

  • rem  (24.07.12 05:26:29)
bahçelievler +1

  • naw man fuck that  (24.07.12 05:35:16)
Indim gencler. gunaydin. bahcelievler nerede? kizilay nerede? yuruyecebilir miyim oralara?

  • dahinnotha  (24.07.12 05:36:40)
ankaray'a bin beşevlerde in, bahçeliye bu şekil gidersin, kızılay da aynı şekil ankaraya bin kızılayda in

  • naw man fuck that  (24.07.12 05:39:09 ~ 05:39:35)
Buyukelcilik kizilay.a yakin dimi?

  • dahinnotha  (24.07.12 05:42:21)
elçilik hakkında bir bilgim yok ama muhtemelen kızılay civarlarında biyerdedir, google mapsden bakabilirsin ya da taksicilere vs sorabilirsin ama aşti taksicilerinden kesinlikle uzak dur yanlarına yaklaşma bile dedikleri hiç bi lafı dinleme

  • naw man fuck that  (24.07.12 05:45:33)
sagolsun varolsun herkes, tesekkurler.

ya bu angara cok garip bi sehir dimi la? boyle cansiz, ruhsuz, karamsar garip bi havasi var. cok kasvetli. bodrum kati ev gibi.
  • dahinnotha  (24.07.12 06:02:32)
@olmekisteyen
Hocu gps seysi var telefonumda ama internet paketim bitti. maps cok kb harciyor.

kaldi ki duyuruya sormak daha guzel.
  • dahinnotha  (24.07.12 06:18:14)
eger hala kahvalti etmediysen astiden ankaraya geciyormus gibi yuru, ama ankaraya binme en sondaki merdivenlerden dis dunyaya cik. sagli sollu dis dunyaya cikan merdivenler var ya tam bunlarin ortasina denk gelen bir sokak var, boylu boyunca gec sokagi, 8. caddeye cikacaksin, sag tarafa dogru yuru, yesim pastanesinde pogaca ye, bence turkiyenin en guzel pogacalari burada, boyle bir tad yok...

  • mavicorap  (24.07.12 06:20:22)