türkiye'den kullanılamayan internet siteleri

merhabalar,

türkiye'den kullanılamayan internet sitelerine giriş yapıp kullanmamızın imkanı var mıdır? örneğin pandora.com.

sözlükte bir yol anlatılmıştı ama yapamadım gerçeği söylemek gerekirse.

  • comptrol  (28.10.08 12:59:48)
denediğin yöntem bu mudur bilmiyorum ama, bu baya iyi. şu anda bende böyle bağlanıyorum. ama firefox lazım.

sozluk.sourtimes.org
  • asfalt  (28.10.08 13:18:01)
bu programı yükledim de, çalışıyor. bir garip oldu internet bağlantısı. çok yavaş bağlanıyor? nedendir? normal midir.

  • mea maxima culpa  (28.10.08 13:19:14)
derdimi yanlış mı anlattım ben acaba?

yasaklı sitelere girmek değil amacım.

amacım şudur mesela bazı siteler var biz amerikadaki insanlara hizmet veriyoruz. copirayt, mopirayt diyorlar.
  • mea maxima culpa  (28.10.08 13:22:30)
hotspot shield yükledim, pandora.com'a girdim.

ingiltere'den bağlanıyorsunuz, ingiltere'ye hizmet veremiyoruz diyor?

amerika'dan ip alamıyor muyuz?
  • mea maxima culpa  (28.10.08 13:24:56)
şöyle bir şey var ama denemedim:
www.iprivacytools.com
ama ücretli meret...

Oradaki anahtarımız "IP Changer" sonrası size kalıyor.
  • late viper  (28.10.08 13:51:10 ~ 13:55:54)
@late viper teşekkürler.

paralıymış o program da.
  • mea maxima culpa  (28.10.08 13:54:22)
@asfalt evet orda anlatılanı denemiştim, ama belki de bu konularda tecrübesiz olduğum için beceremedim.

  • mea maxima culpa  (28.10.08 14:05:11)
senin icin upload ettim ve linkini mesaj ile gonderdim.
zamaninda kullandigim bir program. istedigin bir ülkeden ip alip kullaniyorsun.
umarim calisir. uzun zamandir kullanmiyordum cunku.
  • trimpot  (28.10.08 14:13:22)