touchpad im çalışmıyor

touch pad çalışmıyor, hepsi çalışıyor ama sol tuş ne yazık ki kullanamıyorum, yani hepsinin gitmesi gibi bir durumda yok.

sizce nedendir sebebi? bir tuş var mı bunla alakalı yoksa bozuk mu :( ?

misal benim notebookta fn + f8 e bastığında kapanıyor touchpad öyle bir durum olabilir

  • delidir yakalayin  (20.07.12 20:36:14)
benimde bozulmuştu.bir süre mouse kullandım.sonradan farkettim ki tuş düzelmiş.yani bir süre sonra düzelir.

  • mars'dan yazan varlık  (20.07.12 20:58:04)
her yeri çalışmıyor ama sadece tık kısmı bozulduysa arasına birşey kaçmış olabilir. bi de farkında olmasak da gün içinde belki de binlerce kez kullanıyoroz sol kliği, öyle olunca da zamanla tuş içe doğru geçiyor.

bi sağını solunu incele, birşey kaçmıştır. belki farkında olmadan çok basmışsındır da takılı kalmıştır. yazılımsal olduğunu sanmıyorum.
  • dahinnotha  (20.07.12 21:53:39)