[]

8mibt bağlantı var torrentte 250kb download?

Ailemin olduğu evde internete bişey oldu. Eskiden çatır çatır downoad yapardım şimdi 8mibt sınırsız bağlantı ama şu limitli olandan.

Yalnız şu sıra hiç download yapamıyorum ve torrenti açtığım zaman net tamamen kitleniyor internette gezemiyorum.
Port durumu açık torrentte yeşil yanıyor.
Limiti geçtikten sonra 1mbit e düşme geyiği var ama her zaman böyle daha 300kb ın üzerini görmedim.

Modem Airties 205

 
artık 1 değil 3mbit'e düşüyor hızlar.


  • 27  (20.07.12 09:48:27) 
eskiden sadece geyikti adil kullanim olayi, simdiyse affetmiyorlar.

bazen kotayi gecmesen bile baglantiyi yavaslatabiliyorlar cok serefli abiler.
  • dahinnotha  (20.07.12 09:53:15) 
iyi de benim bağlantı hep aynı? hani fatura kesildikten sonra da bu hız da


  • croswell  (20.07.12 11:26:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.