Yeminli bilim-kurgu okuyucusu aranıyor.

Evet arkadaşlar. bir bilimkurgu öyküsü yazıyorum, daha başlarındayım. ama şu ana kadarki kısmını birine okutmaya ihtiyacım var fena halde. gelecek yorumların olumlu ya da olumsuz olması hiç önemli değil. bunu okuyup sonra sileceğine çocuğu, kardeşi, kedisi, playstation 3'ü üstüne yemin edecek biri var mı? konu zamada yolculuk.. varsa mail adresini verebilir mi? birebir tanıdığım birine veremem lan medeni cesaretim 0.

utkucbkc@gmail.com ben de çalacak senaryo arıyordum hahaahah

edit: ups sesli düşünmüşüm
  • utkucbkc  (20.07.12 03:29:01 ~ 03:29:18)
ekmek çıkmaz..

  • muratchelik  (20.07.12 03:40:06)
okurum, silmeyi unuturum, harddiskte kalır, ama ben oraya buraya vermem, bilgisayarda lisanslı virüs porgramı var, yine de çalarlarsa bilemem.

  • yalnux  (20.07.12 03:56:30)
Zamanda yolculuk dikkatimi celb etti. Fakat uyarmalıyım, bu konuda her tür teoriyi ezbere bilirim, mantık hatası fark edersem basarım eksiyi. e-mail: o-fa@hotmail.de

Edit: Doctor Who'nun ve Sherlock'un üzerine, Antika sayılan tüm eşyamın üzerine yemin ederim ki okuduktan sonra geri dönüşümüm bile göremeyecek, o hızda silinecek.
  • bay beyefendi  (20.07.12 04:21:52 ~ 04:45:09)
emrekurt.tr@gmail.com

leyla ile mecnunun, behzat ç'nin üstüne yemin ederim ki okuyup silcem
  • adios panchos  (20.07.12 04:25:33)
Mesajlarina bakabilirsin panpa

  • kedili madam  (20.07.12 07:13:56)
oomdb@mail.ru yemin etmem. Ama silerim.

  • melliyamo  (20.07.12 09:46:26)
gönder, gönder!
hastasıyım bilim kurgunun. bilim kurguyla ilgili ne olsa izlerim/oynarım/okurum.
alivelibey4950@gmail.com
kib.
  • pangea  (20.07.12 12:19:35)