Telefon sapığı dadandı

Merhaba,
Bugün tanımadığım bir numara arayınca ben de şirketten birisi arıyordur diye açtım. Adam "kimle görüşüyorum" soruma aynı şekilde cevap verince tanımadığım biri olduğunu anlayıp kapattım. Sonrasında bir dolu mesaj attı sesinden çok etkilendim, tanışalım mı içerikli. Daha rahatsız edici olansa sürekli arıyor, sabahtan beri telefonumu sesliye alamaz oldum. Nasıl kurtulurum? Mesajlarına falan hiç cevap yazmadım.

numarasini engelleseniz?ama su var engellediginizde bile mesajlari geliyor ve gizli numaradan aramaya devam edebiliyor.

  • fraise  (20.07.12 00:21:55)
erkek biri arasın konuşsun bi daha arama desin

  • bandodakimajorkiz  (20.07.12 00:22:18)
Sabahtan hemen semt karakoluna uğrayıp şikayetçi oluverin. Bu kadar ısrarcı olması şüpheli yalnız, şaka da olabilir. Tanımayan biri bu kadar uzatmaz, başka bir numara çevirir diye düşünüyorum.

  • terelelli  (20.07.12 00:23:03)
benim telefonda numara engelleyebiliyorum. arayana, meşgul tonu gidiyor. bana da cevapsız çağrı olarak görünüyor.

savcılığa gidip şikayette bulunabilirsiniz.
  • hollowlife  (20.07.12 00:23:32)
Hattınızı değiştirin. Benim aldığım ikinci el numaranın sapığı varmış adam 3 yıl sonra aramıştı düşün artık.

  • coca--cola  (20.07.12 00:24:25 ~ 00:24:48)
Eğer akıllı telefonlardan kullanıyorsan arayanı ve mesaj atanı tamamen engelleme özelliği olan uygulamalar ile kurtulabilirsin ya da diğer bir seçenek operatöründen bunu isteyebilirsin. Çok rahatsız edici boyutlarda ise savcılığa dilekçe verebilirsin.

  • bilgisizlik mutluluktur  (20.07.12 00:24:49)
belli numaralar için numara yönlendirme de vardı sanırım. seni arayınca başka bir numaraya yönlendir.

  • ermanen  (20.07.12 00:28:32)
savcılığa suç duyurusunda bulunacağınızı söyleyin. baktınız devam ediyor, gidin suç duyurusunda bulunun.

  • dead and broken  (20.07.12 00:31:22)
155'i arıyorsunuz, durumu bildiriyorsunuz. Kendileri gerekli işlemleri yapıyorlar.

  • ahmetcan44  (20.07.12 00:34:45)
Numaranı 155 i arayıp verdim. Hakkında inceleme başlatıldı diye mesaj çek.

  • janavarorion  (20.07.12 00:37:20 ~ 00:37:36)
ben bilmem kaç senelik sapığımdan en son "savcılığa verdim, yakında kapını çalarlarsa şaşma" yöntemiyle kurtulmuştum. bir başkasından da erkek bir arkadaşla konuşturarak. her iki yöntemi de tavsiye ederim, ama ilki daha iyidir.

  • devilred  (20.07.12 00:45:35)
numarasını 155 e vermek yerine telefonunu 155 e yönlendir sapık için eğlenceli olsun (:

bu arada ciddi ciddi çalışan bi yöntem bu , istenmeyen aramalara kesin çözüm
  • mortac  (20.07.12 01:29:59)
Numarayı özelden gönder , iki gün boyunca çalışacağımdan dolayı sabahlayacağım .Seni sıkıntıya sokmuş biz de onu sokarız.

  • amaltheia  (20.07.12 01:39:43 ~ 01:40:04)
Daha önce de yazmıştım bunu ama tekrar yazayım; Dinsizin hakkından imansız gelir derlermiş... aşağıda vermiş olduğum adreslere arkadaşın telefon numarasını ver...

ivanasertdiyeti.com
www.balderesi.org
www.vpillsturkey.com
www.anitur.com.tr
www.emrebacatemizleme.com
www.myvia.com.tr
www.honda.com.tr
www.starwhitekrem.net
www.bullpowerjel.com
www.foxeus.com
www.seksmar.com
www.egitimseti.com
  • janavarorion  (20.07.12 08:01:29)