kilo alma yöntemleri

nasıl kilo alınır

yemek yiyerek

  • maraba  (16.07.12 11:27:43)
kaliteli kilo mu, kof kilo mu?

Kof kilo kolay alınır göbek yaparsın, abur cubura kolaya beyaz ekmeğe aban.

Kaliteli kilo içinse siyah ekmek, az şeker, bol protein (yoğurt, et, peynir) Bol sebze yemen gerekli.

Sabah kahvaltılarını çok güçlü ve düzenli yapman gerekiyor.

Ve enteresan olabilirama biraz ağarlık çalışsan ve egzersiz yaparsan kilo alırsın. kas kütlen artar
  • efrasiyab87  (16.07.12 11:30:13)
diyetisyenlerle görüşseniz daha iyi çözümler sunacaklardır. nede olsa onlar sadece insanları zayıflatmak için okumuyorlar

  • bahtiacikbedevi  (16.07.12 11:43:02)
düzenli yemek yerseniz ve mutlaka ama mutlaka kahvaltı yaparsanız yine düzenli şekilde kilo alırsınız.

  • etna  (16.07.12 11:47:57)
sigara kullanıyorsan bırak, spor salonuna yazıl. karbonhidrat ağırlıklı beslenmeye başla. (proteini de eksik etme bu arada) öğün sayısını çoğalt, 3 öğünde ne yiyorsan onu 8 öğüne böl mesela.

  • dead and broken  (16.07.12 11:51:30)
düzenli kahvaltı yapıyorum ama az yiyorum kahvaltıda.
sigaram yok.
düzenli sporum yok, yürüyüş yaparım ama hergün değil rastgele.
patates kızarması filan yesem olur mu?
  • gonul_isleri  (16.07.12 12:06:28 ~ 12:08:13)
Sakın kızartma cips gibi seylere bulaşma. Cok kilo alırsın ve sağlıksız olur. Kollar bacaklar makarna gibi kalır göbek şişer çirkin durur. Bunun kalbe zararı da bonusu tabi. Düzenli sporla beraber protein ağırlıklı olarak beslenebilirsiniz. Belli bir süre spor yaptıktan sonra protein/karbonhidrat tozlarına da yonelebilirsiniz. Ben tamamıyle doğal yollardan almıştım. Yani isin sırrı sporla başlamak, ısını bilen bir hoca size dogru calisma ve beslenme programı çıkaracaktir zaten

  • bugategonline  (16.07.12 12:15:14)
ya aynı dertten bende muzdaribim bide bende söyle bişey war yemekten sonra mutlaka tuvalete gitmek gereği duyuyorum psikolojikmidir nedir anlamadım gitti. he bide nasıl yani beyaz ekmek kilo aldırmaz mı bide şekerle alakası war mı ya ben cok şekerli cay neskafe icerim mesela 3ü bir aradaya 3 tanede ben katarım

  • memnun  (16.07.12 12:18:03)
ben olsam:

dukan diyetine

günde 5 6 kaşık yulaf ezmesi

ve günde 2 3 yemek kaşığı yağ eklerdim.

arada yağlı peynir ve yumurta sarısı da yerdim.

gerisi yağsız protein (yağsız balık-tavuk-kırmızı et-yumurta-yoğurt-süt-peynir).

günde üç öğün avuç büyüklüğünde protein yemeye özen gösterirdim.
sabah 4 yumurta beyazı
öğlen bir dilim biftek
akşam bir dilim somon

gbi.

+
her 2 günde 1 ciddi bir şekilde ağırlık çalışması yapardım.
  • uyuyanadam  (16.07.12 17:26:24)