Zayıflamak için gaz veren bloglar, tumblrlar felan...

Sevgili tombikler, takip ettiğiniz gaz veren sitelere ihtiyacım var, bilgi veren de güzel olur tabii; ama sadece fotoğraf da olur.

karun mu karen diye bir duyuru kullanıcısı vardı eskiden onun blogu vardı günden güne anlatıyordu. onun blogunu kullanabilirsiniz.

veya www.reddit.com
  • wessago  (15.07.12 00:55:50)
bagyaannnn isen Pintereste güzel şeyler var.
pinterest.com

  • ilkdefa  (15.07.12 00:56:44)
tumblr da arama kısmına thinspo yazarsanız bir dolu güzel blog çıkıyor.

  • alice practice  (15.07.12 01:00:02)
keyword veriyorum, google da arayin bloglara ulasmak icin:

dukan-ing.com

dukan dietress ve becoming she hulk

sonia's dukan diet

flamydwife dukan

joy journey paige

ponderosity.com

dukan official us site success stories

ana keyword anlasilmistir ama onu da vereyim: dukan diet

ayrica

kadinlar kulubu basari hikayeleri

kadinlar kulubu dukan diyeti deneyimleriniz

kadinlar kulubu karatay diyeti deneyimleriniz

kadinlar kulubu oncesi sonrasi diyet fotograflarimizi paylasalim

maalesef az kalori, super dengeli saglikli denen diyetler icin bir sey veremiyorum, cunku bunlar genelde sonuca ulasmiyorlar

ha bir de yok ben diyet yapamiycam diyorsaniz, kilo kaybetme operasyonlari, gastric by pass, roux n y, tup mide, obezite yardim facebook grubu
aramalarini yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • uyuyanadam  (15.07.12 01:35:00)
bu arada oncesi sonrasi fotolari icin turk insani pek paylasima acik olmuyor.

Yabanci siteleri arastirmaniz daha iyi olacaktir.

Bu arada eksi sozluk dukan basligindan da cok guzel istatistikler cikiyor idi.

Bir de, olacak is degil bence ama, "juicing" kavrami vardi. Hic tavsiye etmiyorum ama onu da bir arastirabilirsiniz.
  • uyuyanadam  (15.07.12 01:38:28)