üsküdar atatürk hava limanı ulaşım

Pazartesi sabah 6 da atatürk hava

limanında olmam gerekiyor. üsküdar'dan sabah 6 da hava limanında olacak şekilde toplu ulaşımla nasıl gidebilirim. Bir kısmını taksiyle gidebilirim. soruyu en ucuz nasıl gidebilirim olarak da görebilirsiniz.

1-vapurla eminönü, tramvayla z.burnu oradan da metro ile havalimanına
2-en yakın metrobüs durağına, metrobüsle şirinevler'e oradan metro ile havalimanına

yalnız 2. seçenekte köprülerdeki bakım çalışması ne derece yolunuza taş koyar onu da düşünmek lazım.

benim aklıma gelenler bunlar. alternatif denizyolları örneğin bakırköy'e giden bir araç varsa o da düşünülebilir.

edit üstüne edit: ben 6 da yola çıkacaksınız diye okumuşum. o kadar erken hangi toplu taşıma çalışıyor sitelerinden bakmak lazım gelir.
  • lazpalle  (14.07.12 14:40:12 ~ 14:44:08)
bu ara harem - sirkeci feribotu sabaha kadar çalışacak:

www.ido.com.tr

feribotla geç karşıya, sirkeciden ister taksi tut (30 lira yazar sahilden) istersen de geç taksime, ordan havataş'a bin.
  • hosein  (14.07.12 15:21:04)