bi erkek için okul öncesi öğretmenliği

bi erkeğin okul öncesi öğretmenliği okuyup, devlette bu işi icra etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? yetişkinlerin arkamdan kuyu kazmasından bıktım çocuk zırıltısı dinlerim daha iyi

adam yerleşik toplum kurallarını bozuyor adamdaki cesarete bak derdim. benim kuzenim(dişi) de okul öncesi eğitimin eğitimini alıyordu mezun oldu mezuniyetteki herkes kızdı. kadınların erkeklerden daha şefkatli ve sabırlı olduğunu düşünüyorum ben ( neira hariç ). bir erkek bu işi yapamaz diye birşey yok tabi ki yapar ama ben hiç görmedim.

  • wessago  (14.07.12 09:15:34 ~ 09:16:40)
neirayla tanıştım hiç de öyle biri değil, normal bi kız işte

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (14.07.12 09:21:21)
şakasına.

  • wessago  (14.07.12 10:15:07)
atanması kolay bir bölüm tercih etmek istiyorsun anlaşılan. bunun yerine rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümlerinş tercih edebilirsin.

  • elif gorse mertek sanan ordinaryus  (14.07.12 10:18:21)
wessago sana ne yaptım? benden daha şevkatli ve sabırlı birini bulamazsın. kırıldım.

  • neira  (14.07.12 10:28:47)
benim tanidigim bir erkek var. calisiyordu gul gibi en son. hos kac sene oldu gormeyeli ama bi sikintisi yoktu yani

  • kakoy  (14.07.12 11:07:58)
@elif gorse mertek sanan ordinaryus
işim gereği ikinci öğretim okumak zorundayım, ayrıca okul öncesi biraz daha sözele dayalı, biz üniyi bitireli çok oldu. pdr 2.bölüm kazanamam yani, oysa çok isterdim pdr okumak. nickine kurban senin

@kakoy tabi ya neden olmasın, bence daha çok erkek teşvik edilmeli bu bölüme, ben çocukları çok severim mesela, ve kız çocukları erkek öğretmenleri daha çok seviyorlar. vee her zaman sıradanlıktan uzak b iyaşantım olduğuna göre bal gibi de okurum. zaten hepsi kız olsa da ne olur ki, babam küçükken onu kızdırdığım için ablamla bir olup etek giydirmişti.hem de üst katta ki komşunun kızını çağırmışlardı. ben kıza aşıktım bi de ya
  • sifirdokuzucuolanvarmi  (14.07.12 12:17:36)
sınıf öğretmeni ol bari, okul öncesi çok zor olur velilerle sürekli iletişim halinde olmak zorundasın, sadece çocuk zırıltısı dinlemiycen yani.

  • sekilci zihniyet  (14.07.12 14:20:08)