asansörde lüle lüle saçlarıyla oynayıp iyi günler dileyen adam

Eş cinsel sanılır mı? Hayır, kimseyi küçümsediğim yargıladığım yok. Ama eş cinsel sanılmak istemiyorum la asansörde ben 7. kata gidiyordum o 4. kata. Adam çıkacakken sık kıvırcık uzun saçlarımla oynuyordum gözlerinin içine bakıp gülümseyerek iyi günler diledim tırsmalardayım yanlış anlaşılacağım diye

nasıl oynadığına bağlı hacı. normal ellerinle taradıysan saçlarını sorun yok ama öbür türlü düşününce direk koşardım ben

  • GibsonRules  (14.07.12 08:07:19)
@gibsonrules tarasam gene iyi yahu böyle kıvırıp kıvırıp bırakıyordum

  • farabi  (14.07.12 08:08:56)
abi, üzgünüm :(

  • sen git ben geliyorum  (14.07.12 08:28:17)
şaka yapıyorsunuz di mi? koca iş hanında ipnetör olarak tanınmam di mi?

  • farabi  (14.07.12 08:32:54)
senin başına geldiğini düşün abi. ben olsam bu adam benden hoşlandı asılıyor falan zannederdim.

  • wessago  (14.07.12 08:55:52)
o saçlarını kestirmekten başka çaren yok :)

  • sebla  (14.07.12 09:23:35)
ne güzel moral verdiniz :(

  • farabi  (14.07.12 09:38:52)
yani yüzde doksan gay olduğunu düşünüyordur ve birçok kişiye anlatmıştır bile.Kötü tarafı iş hanı demişsiniz totoyu kollayın.sarkmalar falan olabilir.

  • grandmasterc  (14.07.12 10:08:16)
kapanislarda gec kalma artik. : //

  • kakoy  (14.07.12 11:09:03)
hemen iş hanında kız arkadaşınla birkaç tur atman lazım ki laneti kaldırasın. acı ama bence de gay sanmıştır.

  • Paratoner  (14.07.12 11:45:46)
derhal verip bu yükten kurtulun

  • birkasiknutellaninverdigihaz  (14.07.12 17:46:56)
Yahu olur mu öyle şey? Konuşma tarzınız öyle cilveli, eşcinsel parodisi insan gibi filan değilse niye öyle düşünsün? Dediğiniz de "iyi günler" yani, "görüşürüz şekerim" filan değil ki. Zilyon tane uzun saçlı erkek var. Hiç biri mi saçlarına dokunmuyor. Saçına dokunurken konuşan adamı direkt eşcinsel sanmak diye bişey ilk defa duyuyorum.

  • cereal killer  (14.07.12 17:49:31)