bir kızla tanıştım gerisi?

bir kızdan hoşlanıyordum, facebook'Ta buldum ekledim, 1-2 kez muhabbet ettik ordan, sonra okulda gördüğümde selamlaşıyorduk 1-2 kez arkadaşlarla yemeğe 1-2 kezde ayaküstü sohbet ettik.

kız tanımadığı yani ben gibilere, yada artist takılanlardan nefret ediyor, herkese hemen sıcak yaklaşmıyor, bir kere muhabbet etsen sanki senden nefret ediyormuş hissine sokuyor insanı. ama bana öyle davranmadı, konuşuyor, uzak durmuyor ama sert bir kız genel olarak.

bugün telefon numarasını aldım bir şekilde, sınavlarda haftaya başlıyor, ters bir zaman oldu.
mesaj atsan atamazsın, atsan değişik bir kız zaten dediğim gibi.

işte gördüğünüz gibi net bir sorum yok, fikir olarak ne yapmalıyım bu durumda?

seni mont paklar.

  • nawres  (13.07.12 14:13:41)
mesaj at bi yokla, çok zararı olmaz

  • dieselsingle2  (13.07.12 14:14:41)
montu yan yatır.

  • clones  (13.07.12 14:22:22)
ben olsam ondan ilgilendiğimi belli ederdim, yani gözlerinin içine bak bir araya geldiğinizde, oda bir şeyler hissediyorsa belli edecektir. mesela "böyle ayak üstü olmadı bi yerlerde bişeyler içelim mi" de, "neden" derse "beni tanımanı istiyorum" dersin. direk gir konuya, net olmak iyidir her zaman, nedir o ne yapacağını şaşırma durumları öyle. belki de seni arkadaş olarak sıcak gördü, olay bundan ibaret yani, bilmiyorsun. konuşacaksın kardeşim, her şey zamanında olmalı. valla gençlik ele gelmiyor bir daha, şurda araba çarpıp ölsen yoksun, bitti her şey, ama hayat devam edicek. o yüzden olmuyorsa da fazla kasmıycaksın. birileri her zaman bulunabilir. sen dünyanın etrafında değil, dünya senin etrafında dönecek

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (13.07.12 14:23:56 ~ 14:52:08)
sadece ve sadece samimi ol. mesaj atmak istiyorsan at, konuşmak istiyorsan konuş ama çok ta fazla boğma, sıkma. sadece onun kanına girmeye, onun gibi değişik olmaya, ne bileyim onun tarafı gibi davranışlar sergileme. sadece kendini göster. ufak ufak aşamaları geçtikten sonra zaten o işin rengi belli olmuş olur

diğer kısımlar için de bir ustteki post isini gorecektir.
  • ardolf rendall  (13.07.12 14:31:30)
sınav saatini öğren hemen 10 dk öncesinde şans dileyen mesaj at.

  • bacardi cola  (13.07.12 15:38:29)
msj at ya ne olacak saçma sapan birşey olsa da at aynı bölümde falansanız zaten daha kolay. sert olsun boşver eğer gönlü varsa zaten yumuşaktır o sana karşı. oturduğunuz bölge birbirine yakınsa yav sınava çalışmaktan için bunaldı dışarı çıkıyorum gelmek istermisin gibi yarı resmi yarı samimi bir msj da işe yarayabilir.

  • exodia  (13.07.12 17:14:42)
bi mesaj mutlaka at şmdi, sınavlar bitincede ya yine mesaj atarsın yada ararsın bi yerlere gidersiniz sınavların bitmesinin verdiği rahatlıkla

  • jedilance  (13.07.12 18:40:34)