yay - oğlak ilişkisi.

yay erkeği ile oğlak kadını nasıl bir ilişki yaşarlar. uyum sağlarlar mı? sevgili rezzan kirazlardan yardım lütfen.

sıkılır yay erkeği. tutamayacağı sözleri vermek zorunda kalır.
nihayetinde de kaçar gider.
oğlak kadını da çabuk toparlanır gerçi. o da mağrur çünkü.

ama yayı gerecek bir ilişki de olabilir. sakinlik ve stabilite de kazandırabilir kendisine. ama yay erkeği bunlardan dolayı sığınılacak liman/kendini dönüştüreceği bir ara hazne olarak görüyorsa, o da yanlış. çok ayıp. ama yay erkeği bu, yapar.
*yapçakbişeyyok*
yayın gazını, oğlak kadını şimdi aşka düştü anlar. yayın kararlılığı birkaç noktada teste tabi tutulur. bence o sırada bi yerde yay erkeği baybay der ve ufka açılır.

ab Jove Principium.
  • fauxhumanitas  (10.07.12 09:40:44)
yay burcu erkeği oğlak burcu kadını ilişkisi pek itibar edilen bir başlık olmamış. sadece 3 entry var, ukteymiş dolmuş.

  • oinone pe  (10.07.12 09:41:29)
gerer hacı

  • cha  (10.07.12 09:53:04)
bi yay kadını olarak, oğlak erkeği olan biriyle bi birliktelik yaşamıştım, aman nası kaçtığımı bilemedim. sıkılır yay.

  • makus talihim degismez lan benim  (10.07.12 10:14:37)
ikiside pis burç,bakımsız evi bok götüreceği kesin.

  • macallan  (10.07.12 10:15:22)
yazılanları görünce şaşırıyorum, ben hakkat böylemiyim diye soruyorum. sıkıldığım zamanlar oluyor, bazen çok geriliyorum ama çok seviyorum. bir şekilde sabrediyorum. sorunları çabuk düzeltiyoruz ama, ilerde nasıl olcak acep bilmiyorum. 4 yıllık ilişkimiz var, inişli çıkışlı da olsak saygılıyız mutluyuz ama bazen ağzını burnunu kırasım geliyor :)))

  • burty  (10.07.12 10:17:57 ~ 10:18:14)
,@macellan 2 sene aynı evde yaşadık, ben bunun kadar titiz hatun görmedim. her gün mü temizlik yapılır amk.

  • burty  (10.07.12 10:18:44)
zaten 4 yıllık ilişkin varmış, daha ne uyumundan bahsediyosun (:
uymuşundur uycağın kadar.. devam et sen. burç murç hikaye.

  • makus talihim degismez lan benim  (10.07.12 10:20:10)
evlilik yakın gibi durunca artık şüpheleri gidermek adına soruyorum.

  • burty  (10.07.12 10:22:19)
filmlerde bütün damatların kaçası geliyor, neden buluyorlar nikah öncesi.

  • fauxhumanitas  (10.07.12 10:27:03)
@bürütal ben 1 sene çöp evde yaşamak zorunda kaldım

  • macallan  (10.07.12 10:37:34)
@maco o burçlarla alakalı değil kişilikle alakalı, üşenmeyip temizleyeydin

  • burty  (10.07.12 10:44:24)
tam olarak böyle bi ilişkide 1,5 yılımız bitti ve evlilik hazırlığı yapıyoruz. iki dene yıldız peşpeşe gelmiş de götün başın oynuyo laflarına kanmayın, kişilere bağlı özetle.

  • hosein  (10.07.12 10:59:35)