Yağmur ne yağdı öyle be ?

arkadaşlar beyaz yağmur yağdı.neden ? ilk başta yağmur suları yoldan beyaz beyaz akıyodu.dedik yolda bi bokluk vardır o yüzdendir diye.fakat arabaya bindik,arabanın camına çarpan yağmur damlalarıda beyazdı.tuzlu su gibi.nedeni ne sizce ? asit yağmuru mu ne bu ?

Yer:İstanbul/Beylikdüzü

edit:yağmur durdu az önce.ama çok fena sağnak yağmur yağıyodu.

Çılgın yağdı, uludağa pikniğe gitmiştim. Ben hayatımda böyle ıslanmadım arkadaş. 5 dakikada ebemizi sikti. Durum bu bursada.

  • Saat1  (08.07.12 16:26:42)
darısı izmire

  • LORDS  (08.07.12 16:30:27)
renk olayına gelirsek havada farkedemediğiniz incelikte birikmiş tozlar inmiş olabilir genelde en büyük sebep bu oluyor. yağmur suyunun renk değişimine en sık sebep olan şey budur benim bildiğim. bunun haricinde üzerinizde o an bir fabrikadan falan yayılmış değişik gaz tabakası varmışsa onu bilemeyeceğim tabi.

  • taqster  (08.07.12 16:42:51)