[]

öğrenci istanbul kart çıkarttırmak

selamlar. şimdi ben 3 yıldır bursada okuduğum için istanbulda öğrenci kartım yok. çıkarttırmak istiyorum ama şu zamanda olur mu? belli bi başvuru zamanı yoktur herhalde. karaköyde çıkartılıyor dediler, tam olarak neresi,karaköy tramvay istasyonun içi mi? son soru,çapa tramvay durağından oraya en kolay nasıl gidilir?
 
evet orası. çapadan tramvaya binip karaköy durağında inin, 50 metre kuzeybatısında kalıyor karaköy-taksim tüneli. işte oranın yan tarafında hemen, orada tramvayın güvenlik görevlisine bile sorarak bulabilirsiniz. :) yanınızda fotoğraf, öğrenci belgesi götürmeyi ihmal etmeyin.


  • surlefil  (05.07.12 23:15:57) 
karaköy'de hemen karşıda tünel var hacı. bulamam diyosan oralara gidicem gidelim beraber. bi öğrenci belgesi yetiyo. bi de kimlik fotokopisi ve fotoğraf al nolur nolmaz.


  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (05.07.12 23:16:15) 
çapa tramvay hattında karaköy durağı var mı, iyiymiş o zaman.
@tohyy yok yok bulurum,o durakta yapıyolar mı onu bilmiyodum sadece. teşekkürler duyuru sakinleri, ay lev ye.

  • aseton  (05.07.12 23:20:32) 
aa bi para olayı var dimi? online başvurmayıp dekontsuz direkt parasını versek olmuyor mu ki,zaten yarın hastanede baya bekleme durumu olacak,bari bankada beklemesek iyiydi.


  • aseton  (05.07.12 23:26:10) 
çapadan gideceksen pazartekke de iett şubesi var ora daha yakın olur indiğinde (iett yi gösteren işaretler falan var zaten)oranın yakınında çok programlı lise kalmış aklımda onu görürsün o tarafa ilerle yukarı doğru çık bulursun hiç olmadı birine sor falan gösterirler zaten:) yani çapadan gideceksen çok daha yakın olur bi kaç durak ötede şimdi tam anlatamamış olabilirim ama pazartekkeye gidecek olursan tekrar dön daha açıklayıcı bilgi vermeye çalışırım:))


  • bunumu demek istedin  (05.07.12 23:29:03) 
dur dur dur! çapadan karaköye gitme. çapanın orlarda pazartekke civarında da başvurabileceğin bi yer var. o taraflardaysan oraya git en temizi. hem kimse bilşmiyor orayı her daim tenha oluyor.


  • fosforlu cevriye  (05.07.12 23:31:09) 
çapadan taksime geçeriz belki diyoduk, o zaman gidersek karaköyde,gitmezsek pazartekkede yaptıralım madem. çok sağolunuz:) pazartekkedeki iettyi bilmiyorum ama bakarım şimdi mapsten.


  • aseton  (05.07.12 23:38:02) 
bankada beklemiyorsun ki. orada işlem sırasında alıyorlar parayı. 10 tl idi sanırım.


  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (05.07.12 23:41:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.