Günlük Güneş Kremi Seçimi

Sizin kullandıklarınız neler ?
Bi el atabilir misiniz ?

Kaza geçirdim, ayna saplandı bacağıma, hem ameliyat izini zararlı ışınlardan korumak için hem de günlük kullanım için( beyaz tenliyim ) bir tane istiyorum ama tabii ki mat olmalı ! (Eğer öyle bir çeşidi varsa ?)

bioderma 100 spf. mat, iz bırakmaz, korur.

  • ekaterina  (05.07.12 19:46:10)
Bioderma'nın fondoten gibi olan kahverengi bir güneş kremi var.Mat dediğiniz için bu örneği verdim.
Ben Nivea 30,Bioderma 50 ve Sebamed 20 kullandım.Ortalama olarak Sebamed'i tavsiye edebilirim..
Ayrıca 50 faktör çok iyi korur işte 100 nedir? :))
  • ladybug  (05.07.12 19:48:26 ~ 19:50:23)
az önce müstehcen bir link yanlışlığı olmuş, kusura bakmayın.
la roche posay demiştim.
doğru link de bu olacaktı.
www.google.com.tr
  • goldentitan  (05.07.12 21:10:11)