Sizce bu bisikletler güzel mi, güzelse hangi rengi?

Bir bisiklete 1000 tele verme konusunda bazı tereddtülerim olsa da çok beğendim sanki ya, bazen gereksiz şeylere heves ediyorum da o yüzden merak ettim sizce de güzel mi, yoksa bana mı öyle geliyor? --->

mavi- www.deltabisiklet.com
yavruağzı - www.deltabisiklet.com
pembe- www.deltabisiklet.com
yeşil - www.deltabisiklet.com

soru başlıkta teşekkür ederim.

benim canım da istiyor, ama ama böyle renkli renkli negzel işte çinlilerin bisikletleri de hep böyle :) seleleri geniş rahat olur bunlar bi de. harbiden güzel değil mi yea :(

  • ekaterina  (05.07.12 11:19:24)
yaşın 12,5 falansa, gayet güzel.

  • Laplace  (05.07.12 11:20:47)
o değil de sedona 311 çok güzel olmuş bu sene, içim gitti yav, şimdi kim bulacak 900 küsür lira onun için, pöff.

sedonabisiklet.com

not: o bisikletler o kadar güzel değil, en güzeli bu..
  • hewit  (05.07.12 11:21:58 ~ 11:23:44)
ben bu tarz bisikletleri sevmiyorum. sahilde, düz yolda, kısa mesafe olmak şartıyla kullanılabilir. kısa gezi bisikleti işte. renk olarak yeşil en güzeli. cruiser imiş zaten. ona benzer tarzda bu var, şehir bisikleti. çinlilerin kullandıkları da muhtemelen şihir bisikleti tarzındadır.

  • lemmiwinks  (05.07.12 11:25:48)
sedona muhteşem. sedona al (:

  • girl in a coma  (05.07.12 11:27:28)
@yesilimtrak aynen erkek işte :) yahu sahilde falan sürücem ben de kendimi dağa bayıra vuracak halim yok, sedona da güzelmiş de ne bileyim bunlar daha janjanlı amaa :)

  • ekaterina  (05.07.12 11:29:30 ~ 11:34:53)
3 vitesliymiş :)))

fiyatı özelliklerine göre çoook pahalı.
  • Laplace  (05.07.12 11:36:03 ~ 11:36:46)
bisikletlere gore bin tele cok geldi bana.

  • madman  (05.07.12 11:37:53)
@laplace hızlı gitmeyi sevmiyorum ben zaten estire estire gitsin bana yeter de bi bisikletin ne özelliği olcak zaten yaa :) illa 18 vitesli olunca falan noluyor ki. tamam ya alcam ben bunu, ben ikna olmuşum sizi ikna etmeye çalışıyorum, yolda bir gün görürseniz gülmeyin pls. tek arzum budur :)

  • ekaterina  (05.07.12 11:38:29 ~ 11:39:17)
@ekaterina, valla alma. lütfen.
:)))

  • Laplace  (05.07.12 11:41:55)
Bu modeller konforlu olması için tasarlanmış bisikletler. Ön çataldaki hafif eğim, gidonun şekli, tekerlerin kalınlığı, selenin büyüklüğü hep konforu etkileyen unsurlar. Eğer hafta sonlar dolaşmak için istiyorsan gayet güzel bir bisiklet türü. Fiyatı da çok değil. Kaliteli bir bisiklet için 1000 lira gayet uygun.

  • Fahrrad  (05.07.12 11:42:01)
vay arkadaş. göz göre göre 1000 lira verecek şu bisiklete. :/

  • Laplace  (05.07.12 11:43:49)
@Fahrrad işte beni anlayan bir insan evet aynen bunu istiyorum ama hafta sonu değil müsait olduğum her gün binip gezicem sahilde.

@laplace neyleyim panpa neyleyim :P gidip gözümle görmem lazım daha belki beğenmem orda eheheh
  • ekaterina  (05.07.12 11:44:32 ~ 11:45:12)
wide haklı.
1000 tl çok para bu dandik bisiklete.

  • Laplace  (05.07.12 11:49:05)
@yesilimtrak ben hiç üstüme alınmadım ama valla :D şu piskilet resimlerini koymuşum birisi bana niye erkek desin demiştim eheheheh, tamam lan tamam almıyorum gidip bakcam ama çok beğenirsem alırım öyle bi ihtimal hep var, hoşçakalın schwinn'lerim :((

  • ekaterina  (05.07.12 11:55:53)
Bunları beğenmezsen Trek'e bak Ortaköyde. Onları kesin beğenirsin. Fiyatları beğenir misin bilemem ama.
Seni nasıl anladığımı anlamak istersen nickimi google-görsellerde bi ara bak ne çıkıyor ;)

  • Fahrrad  (05.07.12 11:57:20)
@Fahrrad oh yes :) yaa trek'in bisikletleri çok rahatsız gözüküyor böyle hız yapmak için sanki genelde biliyorum trek'i de hep seleleri küçücük küçücük hoş değil.

  • ekaterina  (05.07.12 12:00:13)
yok yok öyle değil treklerin hepsi. Mağazanın içinde arka taraflara doğru git bak neler görücen.

  • Fahrrad  (05.07.12 12:05:45)
ben de buna taktım bu aralar

www.bisikletcim.com

fiyatı gitmiş. 570 lira civarı bi şeydi
  • lazpalle  (05.07.12 12:13:05 ~ 12:15:10)
@lazpalle çok düz geliyor bunlar da bana yaa. gerçi erkeksen normal yani.

  • ekaterina  (05.07.12 12:16:26 ~ 12:16:41)
@ekaterina
fiyatı yüksek bulanlara alternatif olarak yazmıştım. konforu ön planda tutuyor, fiyat ve model size uyuyorsa sizin seçtiğiniz ala bisiklet.

  • lazpalle  (05.07.12 12:27:25 ~ 12:50:54)
www.decathlon.com.tr

bunun tasarımı öyle çok çekici gelmeyebilir ama üzerinde yatak serip uyunabilecek kadar rahat bir bisiklet, fiyatı çok daha uygun, bi de 400 liralık versiyonu var orada.
  • hewit  (05.07.12 12:29:17)
kiloluysan yavruağzı alma sakın

  • sofrabezi  (05.07.12 12:55:57)
@lazpalle beğendin mi gerçekten inanamıyorum :)

  • ekaterina  (05.07.12 13:01:48)
maviyle yesili begendim.
bisikletin fiyati markasi itibariyle normal.
ben de bunu begeniyorum:
www.bikeandoutdoor.com

cinsiyetim: hipster.
  • groovettyn  (05.07.12 14:59:40)
dechbisiklet.com

yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı. eskişehir bu bisikletlerle dolu millet memnun gibi.
  • yuto  (05.07.12 15:17:51)
@yuto yerli malı ne ya boşver kardan pay mı veriyolar bana :D böyle de düz olurum bi anda. gördüğüm en çirkin bisiklet ama napim.

  • ekaterina  (05.07.12 15:21:21)
valla zevk meselesi o zaman ben bunun tipini yazdığından çok daha fazla beğendim. onu geçtim bütçenin dörtte bir fiyatına falan alet 270 lira.

www.zengen.com.tr
  • yuto  (05.07.12 16:30:23)
@yuto bakkal ciragi bisikleti terk dicektim ki hizmet bisikletiymis zaten :))

  • ekaterina  (05.07.12 16:45:41)
1000 tl'yi gözden çıkarıp böyle saçma sapan şeyler mi seçiyorsun?
bence spor birşeyler bakmalısın

  • Fakin idiyıts  (05.07.12 17:21:51)
@fakin idiyıts ya ben istanbul'dan çıkıp artvin'e kadar pedal çevirmicem ki spor bir şey alayım ne bileyim. estire estire gitmek tek amacım tamam bunlar çocuk gibi dediniz ama en fazla o sedona'yı alırım bak bi tane de trek beğendim aklımda o da gidip de düz gidonlu falan vitesli bisiklet almak niyetinde değilim.

  • ekaterina  (05.07.12 17:25:39)