nedir olm bu birilerinin yüzlerini yiyen insanlar?

geçen gün biri köpeğini yemiş. bugün de çin'de adamın biri arabasından inip kadının birine saldırmış ve kadının yüzünü yemeye başlamış. hayır anlamadım şey bugüne kadar yoktu böyle bir şey, şimdi noluyor da arka arkaya aynı tip olayları duyuyoruz. siz ne düşünüyorsunuz lan? ortaya çıkan ilk haberin arkasından global bir etkilenme mi söz konusu acaba diyorum ben?

yoksa zaten oluyordu böyle şeyler de basın ilk haber yankı uyandırdı diye bu tip haberleri arka arkaya vermeye mi başladı diye bir soru geliyor aklıma ama bu da saçma geliyor.

üçüncü bir olasılık olarak bir zombi istilasına çok yaklaştık diyebilirim, bunlar da ilk etkileri... ona göre silahlanalım bişi yapalım. atara atar kader bize ne yazar

kimyasal bir uyuşturucu yüzündenmiş, insan kendini çok güçlü ve uzun hissediyormuş v.s v.s

  • celik comak  (02.07.12 14:06:35)
yeni bi tür lsd varyasyonu diorlar .

  • mortac  (02.07.12 14:08:48)
vitamini oradaysaymış demek ki, ondandır bence.

  • lunedor  (02.07.12 14:32:37)
(bkz: yeni lsd)

  • nawres  (02.07.12 14:38:07)