yeni başlayanlar için motor.

hiç motor tecrübem yok henüz. su honda cbr lara merak saldım 250cclik birşey. ehliyet alıp başlayabilir miyim? yoksa başka şekilde mi öğrenilir?

öğrenmek için bir an önce sürmelisin. haftasonu sabahın erken saatlerinde pratik yapabilirsin. ya da boş bir alan varsa. 250 ideal

  • sttc  (01.07.12 17:16:10)
ninja250r yazıcaktım cbr değil.

  • seljax  (01.07.12 17:16:17)
www.honda.com.tr

kesinlikle katılmanı öneririm.
Ayrıca Kawasaki Ninja 250 r da ilgini çekebilir.
  • amaltheia  (01.07.12 17:16:46)
@amaltheia verdiğin site tam benlik ama lanet olsun ki hiç bi tarih bana uymadı :/ vardiyalı çalıştığım için.
aslında motoru olup iyi bilen birisine para karşılığı tabiki bana biraz kendimi geliştirecek seviye kadar öğretirse güzel olabilir. istanbul avrupa dayım yaş 22

  • seljax  (01.07.12 17:33:37)
benimde merakım var , başlarsam Tvs Apache RTR ile başlamayı düşünüyorum.şöyle temizinden ikinci ellere bakabilirsin.
www.sahibinden.com

  • memoxlarge  (01.07.12 18:11:20)
@memoxlarge

tamam iyi güzeld eo motoru alırsam elimde kalacğını düşünüyorum ki öyle olacak. iyi tamam öğrendik sonra bana suanda almak istediğim motor: yamaha yzf+ rtr olarak patlamış olacak
  • seljax  (01.07.12 18:39:27)
rtr ninde kendine göre alıcısı var , elinde patlarmı bilemem ama :)
satacağım diyorsan ybr ve cbf en uygunudur.banada söylenen ilk motora binenler illa küçük kazalar yapıyorlar.o nedenle ikinci el uygun bulduğun birşeyi alıp satmak daha mantıklı.
daha fazla bilgi için bu tür sitelerde takılabilirsin.
www.motosiklet.net
  • memoxlarge  (01.07.12 18:59:43 ~ 19:00:56)
Başlangıç modeli olan motorları ikinci el alarak risk aldığınızı unutmayın.Motora yeni başlayan bir insanın hele ki Türkiye'de yaşıyorsa motoru fazlasıyla zorladığını unutmayınız.

  • amaltheia  (01.07.12 22:05:06)
ekşiteker'e buyurun:)

  • icemanr  (02.07.12 10:27:22)