[]

facebookta her paylaşım için 0.50 tl bağış

bu aralar sık sık gözüme çarpıyor bu tazr paylaşımlar. hasta bir çocuğun foroğrafi ve altındaki açıklamada bu fotoğrafı her paylaşım için facebook çocuğun ailesine şu kadar lira bağış yapacak diye. böyle bi şey var mı gerçekten? facebook yada başka bi sosyal medya kuruluşunun böyle bi işten nası bi kazancı olur ki üstüne bir de aileye bağış yapsın?
 
kolpa onlar. inanma.


  • felipe carlos  (28.06.12 15:23:20) 
inanma.


  • Laplace  (28.06.12 15:25:02) 
reklam gelirleri artiyor, bunlari da kullanicilarla paylasiyorlar iste. patricia teyze de bu sekilde toplanan paralarla meniskus ameliyati olmustu.


  • nawres  (28.06.12 15:26:38) 
O fotoğrafların senelerdir dolanıyor olmasına dayanarak olayın yardım amaçlı falan olmadığını söyleyebilirim. O bebeler eğer iyileştiyse kocaman olmuştur.


  • saatgeceninonikisi  (28.06.12 16:06:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.