şu portmantoya 550 tl verilir mi?

modeline, rengine bayıldım. ölçüleri de çogzel.
ama bu fiyat çok fahiş değil mi ne dersiniz?
o fiyata 3-4 kapılı çok güzel gardıroplar alınır.

www.berkemobilya.com.tr

pahalı bence

  • Laplace  (28.06.12 15:24:22)
kesinlikle verilmez
bunun aynısını görmüstüm ben bi mağazada 250 300 falandı geçen sene

  • neira  (28.06.12 15:24:27)
verilir

  • klasist  (28.06.12 15:24:56)
Bence güzel ama pahalı.Yani güzel olması bu fayata satılabileceği anlamına gelmez.

  • denizcimavisi  (28.06.12 15:25:03)
biraz tuzlu ama cok begendiysen al.

  • madman  (28.06.12 15:28:05)
hem kendileri üretiyor hem de bu kadar pahalıya satıyorlar, bence de uçmuşlar yani. bir fırsatını bulunca kendilerini arayıp onlara da söyleyeceğim de önce bir çevre araştırması yapayım dedim, acaba ben mi çok buluyorum fiyatı normal mi diye.

***

@neira,
nerede gördüğünü hatırlıyor musun?:)
  • holy diver  (28.06.12 15:30:02)
@madman,
çok beğendim gerçekten. ama şu an o parayı vermem çok mantıksız olur. yeni eve çıktım ve daha önemli ihtiyaçlar var. o da bir ihtiyaç ama o kadar para verilecek bir ihtiyaç değil. diğer ihtiyaçları karşılayana kadar biraz beklesin, eğer ilerde hala onu istiyorsam o zaman daha ciddi düşüneceğim.

****
bu arada aynısını daha ucuza görenler olursa bana msj ile haber ederse çok sevinirim.
  • holy diver  (28.06.12 15:32:09)
  • fulu  (28.06.12 15:52:22)
@fulu,
link için teşekkür ederim. fakat benim gösterdiğim modelde bir şey göremedim.

benim verdiğim linkte aşağılara doğru bakarsan, sol taraftaki bölümde hem içte askılar var hem de kapakları kapatınca dışarıda askıları var. harika bir tasarım bence..
  • holy diver  (28.06.12 16:01:16)
pahalı + mağazalarda gördüğünüz eşyaların eve getirdiğinizde aslında o kadar da uyumlu olmadığını anlama gibi olaylar var ona dikkat

bir de öküz alınabilir o paraya
  • midheaven  (28.06.12 16:10:58)
sitelerde falan bunun çakmasını yaptırırsınız rahat..
bir olayı yok gibi geldi bana, normal vestiyer yani :/

  • kayranin kedisi  (28.06.12 23:05:44)
@kayranın kedisi,

tam da bu akşam aynısı aklıma geldi;) tanıdık ve daha önce eve kitaplıktır, portmantodur, şifonyerdir yaptırdığımız mobilyacı abimiz var. ona fotolarını gösterip kaça yapacağını soracağım.
  • holy diver  (29.06.12 10:08:47)