uykusuz her gece

adlı yazarı duyurudan atan arkadaş.

az bi gelir misin senle bişey konuşucam.

önce indir o eli.

  • reyals  (27.06.12 01:09:58)
olay mı var? kime dalıyoruz???

  • lunedor  (27.06.12 01:10:21)
Gavga var beyler!!!11!!

  • layer26  (27.06.12 01:10:30)
ben attım hayırdır ?

  • michael jackson  (27.06.12 01:10:30)
harbi olay nedir ...

  • mars'dan yazan varlık  (27.06.12 01:15:22)
atma sebepleri neymis?

  • nawres  (27.06.12 01:17:43)
  • drip nick i zaten kullanilmakta  (27.06.12 01:20:02)
aciklama bekliyoruz sayin modlar!!11

sonrasinda aciklamaya gore belki kelle de isteruk.

'hepimiz uykusuzuz her gece'
  • nawres  (27.06.12 01:23:43)
uykusuz atılcağını biliyordu zaten.

  • chiko06  (27.06.12 01:23:43)
Ben atmadim ama:
- Fuckbuddy [ 2. kere girilmis 1 gun arayla ]
- Eksibition'da hatun kaldirmak
- Fuckbuddy
- Sevişmek istiyorum, boyle tuhaf bi istek geldi, nedenki?

ve TONla duyuruya cevap olmayan cevabi ozel mesaj yerine duyuru'ya yazdigi icin silinmis.

Duyurunun yapisini anlamamis, silmisler. Duyuruda fuckbuddy arayamiyorsunuz, hatta hatun da kaldiramiyorsunuz, hatunlarda erkek kaldiramiyor. Ozel mesaj harici.

Sildigi ve silinen cevap ve duyurular'dan duyuru'yu bir forum olarak kullanmis, ki geyik cevrilen bazi basliklarin disinda da bunu devam ettirmis.
  • compumaster  (27.06.12 01:47:11 ~ 01:48:41)
@compumaster özel mesajda sorun yok di mi? harici demişsin ama teyit edeyim ben yine, atılmayalım bizde veya arkadaşını bulup seni de mi çağırmak gerek :S

ayrıca bu atılma işinde kişi bazlı mod tarihçesi düşmek çok mu zor bir iş(bilmediğimden soruyorum cidden) mesela sözlükteki gibi çöp entry notlarının benzeri düşülse infolarımıza duyuru veya cevap silinirken, ona göre ayak denk alınsa filan fena mı olur?
  • lunedor  (27.06.12 01:51:36)
bugune kadar ozel mesajla gelen hic bir seyden dolayi kimseyi ucurmadim, mallar listesine atabiliyor isteyen isteyeni, bir de dava acarsa tum detayi ile polise vermek zorunda kaliyoruz (yani yapmayin).

  • compumaster  (27.06.12 01:53:09)
2.'si icin: ya iyi olur aslinda, yapmam lazim ama sanirim mesela mobil eksiduyuru sitesi daha onemli bundan.

  • compumaster  (27.06.12 01:54:13)
@compumaster geri dönme ihtimali yok mudur? nedir? bir daha yapmaz söz

ayrıca evet @lunedor un dediği gibi o çok önemli. adamın duyurusu siliniyor haberi yok, bi uyarılsa falan titrer kendine gelir en azından
  • teorikinsan  (27.06.12 01:59:28 ~ 02:02:06)
mobil kesinlikle daha önemli bence de. yardım lazımsa diyeceğim de programlama sıfır bende, donanım az buçuk mesleğe giriyorda, kahve çay vs yaparım ama istersen :)

yalnız şu olsa fena olmaz, silinen cevaplar çok zaman kaybettirir de komple silinen duyurularda duyuru sahibine bir mesajla sebep bildirilse en azından, uzun süredir duyurum silinmedi şu an var mı bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla yoktu bu.
  • lunedor  (27.06.12 01:59:39)
1 hafta sonra aliriz herhalde. hatirlatin ozel mesajdan.

  • compumaster  (27.06.12 02:01:00)
uykusuz her gece panpamız desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyor. belirteyim.desteğini esirgeyenlere söyledikleri için terbiyem müsade etmez, bende kalsın.

güle güle uykusuz! bu sitede her 26 haziran'da anılacaksın, sana marşlar yazılacak, destanlar okunacak, ağıtlar yakılacak. güle güle yüce gönüllü adam, güle güle, güle güle...

sevgiler, hope ender.
  • hope ender  (27.06.12 02:19:20 ~ 02:19:39)
yazmama kendisinin bir itirazı olmaz herhalde geçmiş olsun mesajıma istinaden şöyle bir şey paylaştı benimle;

"çok sağolun adam da haklı. ben biraz haytalık yaptım. kendinize iyi bakın. çok teşekkürler selamlar herkese."
  • lunedor  (27.06.12 02:26:21)