maden suyu hakkında

bilinen herhangi bir zararı var mı? ama insan gibi içilmeyecek, günde 10-15 tane falan gider en az.

kola ve diğer asitli içeceklere olan bağımlılığımdan kurtulmaya çalışıyorum da. Sodaya vurayım kendimi diyorum. nasıl?

çok içince mideyi ve bağırsakları tembelleştirdiğini duymuştum aslı astarı var mıdır bilmem fakat koladan kat be kat iyi olduğu kesin.

  • integral almayi bilmeyen muhendis  (27.06.12 00:11:37)
o kadar abartmayı geçtim hergün birkaç tane içince bile miden, böbreğin falan tembelleşir sodaya bağımlılık olur bu sefer de. ayrıca aşırı mineral birikmesi de böbreğe zararlı.

  • boynelson  (27.06.12 00:14:10)
asit sonuçta. bence mide duvarını delmek dahil herşeye sebebiyet verebilir. günde 2'den fazla içmeyin. İçerseniz de bunu her gün yapmayın en azından..

  • midheaven  (27.06.12 00:14:38)
İnsan gibi içilirse zararı yok yararı var ama günde 15 tane içerseniz -ki bu 3 litre yapar- sudan başka ne olursa olsun zarar verir.

  • grgn  (27.06.12 00:14:44)
çok fazla su içmek bile zararlı. sen düşün gerisini..

  • merena  (27.06.12 00:19:27)