The X Files nasıl dizi?

Fringe seven insanım, 1. sezondan başlamaya değer mi x files'a?

değme mi;) hastasıydık zamanında..
hemen başla...

  • holy diver  (26.06.12 12:32:55)
kesinlikle değer.

ama kimsenin böyle şimdiki diziler gibi bi oturuşta iki sezon falan bitirebileceğini sanmıyorum.. konulu lan
  • tuvalet kaşığı  (26.06.12 12:46:04)
tgrt izleme sebebimdi benim x-files. gercekten cok bomba bolumleri vardir. bence fringe'i 3'e 5'e katlar.

  • entrapmen  (26.06.12 12:46:48)
şu an izlediğin çoğu bilim kurgunun bir şekilde esinlendiği dizidir. çok tanıdık konular göreceksin izlerken, ilk sezon biraz yavan gibi gelebilir ama devam edersen fringe filan hikaye gelir,

ha fringe'in de hastasıyım ben o ayrı :)
  • lunedor  (26.06.12 12:52:36)
bilim kurgu dizilerinin anası denebilir. bu zamana kadar izlememiş olman büyük kayıp.

  • hosein  (26.06.12 13:37:10)
x files ı çok çok sevmiş ve baya izlemiş biri olarak fringe'e 4 bölüm falan dayanabildim sonra izlemedim. x files dan sonra acayip çakma geldi. bi kalite ve temel farkı var. ama eski olduğu için görüntü kalitesi ve efektler yeni dönem yapımlarından sonra içini açmayabilir.

  • r_u_h  (26.06.12 13:53:07)
24 ocak gelse de yeni sezonu izlesek. İkisini de çok özledim :)

  • foxmulder  (30.08.15 00:56:29)
@mulder kaç yıldır hasetle sizi bekliyoruz neden sadece 6 bölüm?? :(

@historien fringe'in ilk sezonunda sık sık the x files'dan esinlenmeler var. bence izle. izlediğim en iyi dizilerden biri.
  • kuzey li  (30.08.15 00:59:31)
2012'nin duyurusunu hortlatmak. ben de mi duyuru hortlatsam acaba. hatta sonra niye tik atmıyorsunuz filan desem eğlenceli olur. kendi kendime konuşmuş gibi olurum. şu an yaptığımdan pek de farkı olmaz. *_*

  • whimsical  (30.08.15 01:00:43)
@kuzey li
David Duchovny'nin bir röportajda verdiği cevap: Ben, Chris Carter ve Gillian Anderson'ın yaklaşık 3 aylık boş zamanımız vardı. Bu da 6 bölüm yapıyor!
(Bence de çok az)
  • foxmulder  (30.08.15 01:18:00)
izledim beğenmedim.

2 sezon bitirdim daha da dayanamadım.

o yıllarda izlesem müptelası olurdum eminim, oysa şimdi aynı etkiyi yapmıyor.
  • historien  (14.09.15 18:41:23)
fragmanlarına denk gelmek için tgrtede ihlasın reklamlarını ezberlerdim be, küçücük çocuktum ama cuma geceleri kaçırmazdım, bence şimdi sarmmaz, konu olarak efsane olsa da efekt falan olmayınca bilim kurgunun %40ı falan etkisini kaybediyor

  • docrivers  (14.09.15 18:50:49)