Evlilikte yaş

Adam kızdan 20 yaş büyük? Ama adam 10 yaş küçük gösteriyor.
Tecrübeli ve bilgi sahibi olanlar dışındakiler sallamasın lütfen ciddi bir konu...

yaşlar kaç 20-40 mı yoksa 35-55 mi?
20-40 gibiyse olmaz 20 yaş çok hayat görüşleri farklı

  • basond  (25.06.12 20:23:07)
20-40 ama kız olgun denebilir

  • hayatkafe  (25.06.12 20:24:36)
Doğrusu kendimden 10-15 yaş büyük adamlarla yaptığım ilişki denemelerim başarasız olmuştu, sıkıcı gelmişlerdi biraz. Kadın adamdan sıkılmayacağını düşünüyorsa, erkenden çöken, yaşlı hayatı süren bir adamla sorunu olmayacaksa olabilir belki. Ha bir de bunun toplumsal boyutu var, sürekli insanların can sıkıcı bakışları, sorularıyla uğraşmak vs... Aileler de muhtemelen desteklemez, o da ayrı problem.
Bir kız deyince kadın tarafının küçük olduğunu düşündüm eğer 20-25 ise bence acele etmemesinde fayda var.
edit: 20 yaşında kadın 40 yaşında erkek, bence hiç bulaşmamak gerek ama istisnalar olabilir tabii... 20 yaşında evlenmek isteyen kadın da neyse amaan...
  • loralynn  (25.06.12 20:24:44 ~ 20:26:09)
20 yaş çok fazla, şimdi burdan iyi gözüküyor hadi 20-40 yine bir nebze de yarın 30-50 olunca hiç çekilmez.

  • ekaterina  (25.06.12 20:26:05)
Adam kızdan 20 yaş büyük ama çok yakışıklı gösteriyor. böle bir mantık olurmu yani ciddi konu diyorsun görünümü daha çok ön planda göstermişsin.

20 yaş borumu saçmalık.
  • chiko06  (25.06.12 20:32:45)
olmamalı.
10 yıl sonra kadın 30 a gelecek adam olacak 50.
adamda iş bitecek.
  • ottoman_is_back_matrix_ulan_matrix  (25.06.12 20:33:02)
İki gönül bir olunca, samanlık seyran olur...

  • minyatur dev  (25.06.12 20:34:38)
O iş yaş.
Yaşanmaya calisilmisi var burada..

  • iloushka  (25.06.12 20:45:59)
millet için mi seviyorsunuz birbirinizi kardeşim. boşverin elalemi. eğer arada aşk varsa kilometreler, yıllar ve liralar sadece sayısal bilgidir.

  • keltikfrost  (25.06.12 21:07:45)
iliskiyi yasayan 40 yasindaki adamla 20 yasindaki kiz.burda yorum yapanlar degil.
neler yasadiklarini,nasil karakterlerde insanlar olduklarini,birbirlerini ne kadar sevip deger verdiklerini biz degil onlar biliyorlar.karar vermesi gerekenler de onlar..

biz evleniriz cok da mutlu oluruz diyorlarsa bosversinler diger insanlari,evlensinler,mutlu mesut yasasinlar....
  • fraise  (25.06.12 21:15:25 ~ 21:15:50)
mutluysanız elaleme bok yemek düşer

  • iplikci  (25.06.12 21:16:41)
müsait bir anında geri plana attığın mantığını çağır da biraz düşün. eğer hala eminsen, yardır mübarek. zira, aşıkken yediğin hurmalar, gün gelir bişeybişey tırmalar.

  • henrychinaski  (25.06.12 22:03:35)
yav öfff bi akıllı olun be kardeşim, yok aşıksaymış da kime neymiş de hangi hayal dünyasında yaşıyorsunuz, ne içiyorsunuz ondan bana da versenize. bunu bir de kadınlar söyleyince iki katı dumura uğruyorum. bırakın artık şu baba gibi sevgili saplantısını. duygulara kapılmayın, bir gün er ya da geç akıl zaferini kazanır. ya da kapılın, sevişin, koklaşın, yaşayın ve bitirin ama evlenmeyin yazık, günah.

  • Demet  (25.06.12 22:06:41)