Legend of Korra( Yakone bloodbending) ?

Ben son bölümü ingilizce izledim altyazısız o yüzden bazı yerleri kaçırdın acaba yakone nun bloodbending i katara dan öğrendiğiyle ilgili bi cümle geçiyor mu yoksa ben bi tarafımdan mı uydurdum bunu ? beni bi aydınlatırsanız dadından yenmez.iyi geceler

yok ya. normalde bloodbending su bükücülüğün ileri hali. demir toprağın ileri hali ya onun gibi. ama yakone farklı çünkü jan bükmek için dolunay lazım. yakone ise istediği zaman bükebiliyor. aangde alıyor gücünü.

  • ayiadam  (24.06.12 03:36:34)
ne kadar aydınlatıcı olur bilmiyorum ama.. ben duymadım.

  • jack of hearts  (24.06.12 04:37:54)
yok be reyiz. sadece yakone diyor ki kan bükücülük iyiydi güzeldi ama korkak katara onu yasadışı ilan etti diyor. bizim ailemiz en güçlü kan bükücülerden oldugu için biz bunu devam ettirmeliyiz diyor.

  • wessago  (24.06.12 12:42:08)