1 tl'nin tantanasını yapayım mı?

bundan bir kaç hafta önce türkcell iletişim merkezine tl yükletmek için gittim 20 tl yükleyin dedim kıza, kız 21 tl dedi, ben de zam gelmiştir diye tamam dedim 21 tl verdim. ama sonra kapıdan çıkarken elimdeki kağıda baktım şu slip midir nedir onda 20 tl yazıyordu, dedim hani burda 20 tl yazıyor, kız kampanyadan filan bişeyler geveledi, açıkcası acelem olduğundan pek sallamadım, o anda tartışasım da yoktu.

bakıyorum turkcell'in sitesinde 20 tl standart yükleme. o kancık kız bana kazık attı, bana da dert oldu, yarın ya da ertesi gün yine aynı yere gidicem 20 tl isterlerse "lan niye benden geçen 1 tl fazla aldınız" dicem, yok yine 21 isterlerse amınakoyim nabıyonuz dicem

kısacası kafam bozuk, ecelime susadım, çatacak yer arıyorum, bana haklı olduğumu söyleyin kavga çıkarayım.

iletişim merkezlerini bilmem de normal telefoncular hep 1 tl fazla alıyor.

  • bacardi cola  (22.06.12 00:34:29)
büyük türksellerde yüklet, ya da a101 olmadı bim falan. onlar 1 lira almıyor.

  • mor.inek  (22.06.12 00:35:40)
@bacardi cola
biliyorum abi, o ufak bayiler fazla alıyorlar ama bu iletişim merkezi, ordan yedek simkart filan çıkarmıştım.

  • rodeocu  (22.06.12 00:36:14)
eften puften yerler 1 lıra ıslem bedelı alıyorlar. turkcellın ana bayılerı almıyor.

  • aliyoni  (22.06.12 00:36:17)
o 1 lira ile 10 tane sakız alır ve bunları dağıtıp 10 çocuğu mutlu edebilirsin.bence peşini bırakma.

  • willzyx  (22.06.12 00:37:13)
bana koyan da bunların ana bayi olması, ufak yerlerden aldığımda zaten sallamıyorum.

  • rodeocu  (22.06.12 00:37:33)
1 tl ile ekşifest'te su alırdın.

  • spirit crusher  (22.06.12 00:51:27)
turkcell'e mail at, seni ararlar. Olayı anlat, sonra bırak onlar düşünsün.

  • bgraydin  (22.06.12 00:53:16)
Yapın tabii niye yapmayacaksınız? Bayiiye sorun hesabını ayrıca Turkcell'e de e-posta atın.
(Bayiiye gidince ortalığı dağıtmayın, sakin sorun.Haklıyken haksız duruma düşmeyin.)

  • grgn  (22.06.12 02:57:32)
vodafone kullanıyorum hiç öyle bişey gelmedi başıma. ufak bayisinde falan 20 ise 20 alıyor, bankamatikten alınca zaten sorun yok. turkcellin yeni kazıklama stratejisi olabilir.

  • r_u_h  (22.06.12 10:20:43)