emlakçının burnundan fitil fitil

emlakçı bize bi söz verdi ama sözünde durmadı. bize 2000 tl kadar borcu var. ama yazılı bi şey de yok elimizde dava falan açsak. sözle anlaşmıştık yani.

napam ben? ofisinin camını çerçevesini indirmek geldi aklıma ama daha yaratıcı fikirlere açığım.

özet : ev sattık. alacağı komisyonda indirim yapmıştı sözde ama sözünü tutmadı. hiç telefonlarımıza cevap vermiyor ve işçilerini koyuyor araya onların da bi suçu yok ki onlara sataşsak.

kafasına çuval geçirin emlakçıyı kaçırın daha sonra çıplak fotoğraflarını çekmek suretiylen şantaj ve tehdit yoluyla 2000 tl yi çok kolay alırsınız. :D

  • ekaterina  (21.06.12 17:06:11)
nasıl bir borç?
depozit? kapora?

  • april  (21.06.12 17:06:15)
isteyince ne diyor?

  • brkylmz  (21.06.12 17:06:34)
@april evi sattık da... alacağı komisyonda indirim yapmıştı sözde ama sözünü tutmadı. hiç telefonlarımıza cevap vermiyor ve işçilerini koyuyor araya onların da bi suçu yok ki onlara sataşsak.

  • yarey  (21.06.12 17:08:40 ~ 17:09:56)
evi/arsayı vs. satın aldınız mı?işlemler tamamlanmadıysa vazgeçin,karşı tarafa durumu açıklayın,emlakçı bu indirimini yapmazsa almıyoruz diyin.anında kabul edecektir

  • me gusta  (21.06.12 17:09:29 ~ 17:10:21)
döner pıçaklarıynan dalalım

  • salimkayabasi  (21.06.12 17:11:49)
emlakcidan para almak ? eger dengesiz bir insan degilsen unut o parayi , cunku onlar paraya tapan dengesiz insanlardir

  • kreider  (21.06.12 18:00:37)
bu dünyada sözleşmesiz iş yapmayacaksın arkadaş.

  • metalon  (21.06.12 19:00:21)