facebookta kızın paylaşımı

kız profil fotosunu değiştirmiş, normal bir fotodan küçük bir kısmı kesmiş fotolara eklemiş sonra da profil fotosu yapmış.
fotoya da "insanın nerede ne zaman nasıl kiminle mutlu olduğu önemlidir, gözleri kapalı olsa bile" yazmış(fotoda gözleri kapalı gülümsüyor). yarım saat sonra da aynı şeyi ileti şeklinde yazmış.

acaba kızın sevgilisinin olup olmadığını buradan çıkartabilir miyiz? yoksa kızlar böyle saçma şeyler paylaşırlar mı?

edit: alttaki cevaplarımı da okuyun, orada da ekstra bilgiler, sorular var.

kızlar böyle saçma şeyler paylaşırlar da, sevgilisi de olabilir ama çok net bir bilgi değil o.

  • ekaterina  (15.06.12 01:06:59)
yalnız cidden saçma bi hareket. sevgilisi olsa bile terk edilir merak etme.

  • narcissa black  (15.06.12 01:10:26)
Yazıştığı var.

  • layer26  (15.06.12 01:10:59)
1. kızlar böyle saşma sapan şeyler paylaşırlar.
2. kız muhtemelen elemanın birine mesaj vermeye çalışıyor.
3. o fotonun çekildiği zaman muhtemelen 2 numrada bahsettiğim elemanla birlikteydi.
4. kız tam bi gerizekalı. yerinde olsam arkadaşlarımdan çıkarırdım.
  • mahone  (15.06.12 01:13:26)
foto baya küçük çünkü kırpılmış, sadece kız gözüküyor, kız yerde oturmuş foto üstten çekilmiş. fotoda kızın kıyafetlerine bakarsak(deri mont var üstünde) birkaç ay önce çekilmiş.
ben de analize başladım ya bu kız beni scherlok holmes yaptı.

  • sorularimvar  (15.06.12 01:17:01 ~ 01:17:28)
deri monta varsa kesin sevgilisi var.

  • mahone  (15.06.12 01:18:11)
bi de kız gerizekalı filan değil seviyorum ben onu.
kız facebooka ayda yılda bir girer öyle ergen paylaşımları da yok normalde.

  • sorularimvar  (15.06.12 01:18:43)
Kedi de seviyor değil mi? Bak hala seviyorum diyor.

  • layer26  (15.06.12 01:21:00)
kedi sevmeyen kız olmaz ki

  • sorularimvar  (15.06.12 01:22:48)
durun lan çözdüm.

kız ta o deri montlu foto çekilirken hoşlandığı çocuk da yanındaydı. ama o zaman sevgili değillerdi.

şimdi ise sevgili oldular ve kız o resmi koydu. ardında da o iletiyi girdi. durum gayet ortada beyler.

(gerizekalı değil seviyorum ben onu ne demek ya :D)
  • mahone  (15.06.12 01:24:03)
kıza gerizekalı demeyin ya, çocuğa yazık. :)
yoruma gelicek olursak da birine mesaj vermeye çalışıyor bence de. hani sevgilisi yok belki ama aklında birisi var.

  • proculianus  (15.06.12 01:24:53 ~ 01:25:35)
peki ben napayım akıl verin

kim ulan bu oğlan ağzını burnunu kırarım aşkıma kimse sevgili olamaz
  • sorularimvar  (15.06.12 01:26:08 ~ 01:27:41)
kedi sevmeyen kız çok var hacı yemişler seni. kız birine yazıyo ayrıca. zaten bu kızı tavlama imkanın olsa bile facebookta takılarak olmaz kız facebookta takılmıyo diyorsun demekki dışarı çıkıp sosyalleşmekten hoşlanıyor, birlikte olacağı adamda öyle olsun, ortamda etkin olsun ister, sen hala pc başında soru soruyosun.

  • r_u_h  (15.06.12 01:28:39)
$imdi mont fln var ya hikâyemizde kusura bakmayin ama monla miç

  • exxxessive  (15.06.12 01:28:43)
kız gerizekalı filan değil gayet mantıklı bir insan normalde şunu söyleyeyim anlarsınız ne olduğunu, kız programlama bile biliyor yani, ayrıca mühendis olacak.

  • sorularimvar  (15.06.12 01:29:26)
@ruh
ben tecrübesizim ondan soruyorum ayrıca kız burada değil ki başka ilde keşke burada olsa konuşurum bişeyler yaparım onla

ayrıca haklısın biraz sosyal olmak lazım
  • sorularimvar  (15.06.12 01:30:45 ~ 01:38:35)
@sorularimvar yaşlar kaç ?

  • mahone  (15.06.12 01:31:57)
ben 21 - o 20

  • sorularimvar  (15.06.12 01:32:24 ~ 01:40:41)
bence sen 14 o 13.

  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (15.06.12 01:54:39)
kız mesaj vermeye çalışıyor diyenlere katılıyorum. ayrıca kızın programlama bilmesi onun salak olmasını engellemez ben programlama bilen bir sürü salak tanıyorum panpa yanlış anlama kıza salak demiyorum ama kızı bu şekilde savunma yani. ayrıca şansını dene bir şey kaybetmezsin zaten kız şu an sevgilin değil konuşur kaçırırsan da bir şey değişmeyeceği için kaybın yok rahat ol.

  • cdiyez  (15.06.12 02:42:53)
ulan kız diyorsun daha ne soruyorsun!?? böyle saçma sapan şeyler doğalarında var. hele bir de facebook gibi boktan bir melet de olunca yazıyorlar da yazıyorlar. durma üzerinde bi halt yediği yoktur onun

  • cetoxim  (15.06.12 03:39:44)
az önce baktım birisi yorumda sormuş kimleydin diye o da cevap olarak "öhö öhö ne duymadım" demiş. lan kesin buldu birini.

  • sorularimvar  (15.06.12 16:32:31 ~ 16:33:56)
@guzellige inancimi sarsan simgeler var +122488754 hahah

  • kaçanbalık  (15.06.12 17:31:04)
kıza sohbet başlatıcı bi mesaj attım bakalım nolacak

  • sorularimvar  (15.06.12 22:18:56)