Sabiha Gökçen Havaalanı - Yeni Bosna ulaşım

Merhaba duyuru insanları,

Bu akşam 22:00'de sabiha gökçen havaalanında olucam, oradan ivedi şekilde yeni bosnaya ulaşmam gerekiyor. vaktim geniş olsa havaşla taksim oradan otobüs veya dolmuşla yeni bosna yapardım ama biraz acelem var. toplu taşıma vasıtalarıyla (havaş, metro, otobüs, metrobüs vs) en çabuk nasıl gidebilirim. taksi bir seçenek değil ne yazık ki. teşekkürler.

arkadaşım hep şunu kullanıyor, www.iett.gov.tr kadıköy' e gidip oradan buna biniyor.

  • ykyt  (13.06.12 11:31:25)
Sabiha gökçen havaalanından e10 otobüsleri var ama bu otobüsler iki çeşit. e10 normal olan hat e5'den kadıköye gider yaklaşık 1-1.5 saat sürmekte. diğer e10 express o da saat başlarında hareket eder ve tem yolunu kullanarak kadıköye gider yakşalık 35-40 dk. Bir diğer seçenekte e3 kodlu hat (sabiha gökçen - 4.levet metro). Onunda sefer bilgilerine www.iett.gov.tr buradan ulaşabilirsin. Tem yolunu kullanarak 2.köprüden direk olarak 4.levent metroya çıkar. Trafik olmadığında 45-50 dk sürüyor. Oradan da yenibosnaya bir şekilde geçebilirsin.

  • Son Müzakereci  (13.06.12 11:46:13)
hızlı ulaşayım diyorsa havataş'la taksim, ordan da 73 numara ile yenibosna yapabilir bu birinci seçenek.

ikinci seçenekse E10 eksprese biner, uzunçayır'da inip metrobüse aktarma yapar, sonrası zaten yarım saat bile sürmez.
  • hosein  (13.06.12 12:53:54)