[]

org

şu alınır mı ya sizce
www.bim.com.tr değer mi
evde eğlenirim bir iki ne diyonuz


 
tuşları serttir muhtemelen, keyif vermeyebilir çok. sesinin kalitesinden de şüpheliyim. ama eğlenmek için alınabilir de, bilemedim şimdi.


  • sagopa kajmer mahlas kafkef  (09.06.12 15:27:18) 
"eğlenmek" için alınır.


  • zaraeta  (09.06.12 15:49:51) 
şimdi baktım
çin malı
tuşalr çok sert
almaktan vazgeçtim
ühühühühüühü
  • superb  (09.06.12 21:31:29) 
org şeklinde klavyemiz var,olur mu..creative cf0040 model..


  • izole  (09.06.12 23:08:06) 
olmaz param yok :(


  • superb  (21.06.12 22:24:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.