Siyah XP teması

Siyah XP teması tavsiyesi rica ediyorum. Öperim.

go.microsoft.com black zune theme

öpücüğümü isterim.
  • deckard  (06.10.08 21:02:34)
royale noir theme. zune benzeri ama tamamen siyah. isterseniz mavi de yapabilirsiniz.

www.softpedia.com
  • tannhauser  (06.10.08 21:36:21)
teşekkür ederim arkadaşlar. aradığım rolaye noir'di tam olarak.

@ sofistike maymun

öpcük köpeen olsun :D
  • sijwocaq  (06.10.08 22:17:23)
öncelikle soru soran ve yanıtlayan arkadaşlar çok sağolun.Bende zune adam gibi çalıştı ama royale noir theme niyeyse siyah yerine beyaz oldu :)Kendisinin farklı bir kurulumu mu var ?

  • huleyn  (06.10.08 23:15:31)
huleyn- sen sanirim yanlis olani indirdin.

sistemin 64bit ise: download.softpedia.com

32bit ise: download.softpedia.com

...indirmen gerekiyor.
  • trimpot  (06.10.08 23:22:51)
@huleyn
uxtheme.dll dosyası yüzünden problem yaşıyor olabilirsin. kullandığın xp sp2'li ise.
www.downloadtr.com
onu da bu şekilde halledebilirsin.
  • deadstar  (07.10.08 00:37:32 ~ 00:38:02)
alın size "concave vs", kendim yaptım. siyahı var, beyazı var, siyah-beyazı da var. tepe tepe kullanın. (bu kıyağımı da unutmayın)

georgeharrison.deviantart.com
  • weeping guitar  (07.10.08 11:00:15)