Sevgilinin paylaştığı söz

Kız arkadaşım Facebook'ta şunu paylaştı;

a4.sphotos.ak.fbcdn.net

Ne çıkarmam lazım bundan? Hayır yani, mükemmel ilişkiye sahip olmadığımızın farkındayım; ve hatta kişilik olarak birbirimizden pek farklıyız, ama sevgilisi olan bir kızın böyle bir şey paylaşması normal mi sizce?

Hatun kafası olur öyle.

  • alkolik imam  (31.05.12 18:23:51)
bence söz hoşuna gitmiş olabilir.

  • Barki  (31.05.12 18:24:25)
yeni birisi hayatına girmediyse bile girdiği an senden ayrılacakmış gibi duruyor. her ne sebeple olursa olsun yakışık almamış

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (31.05.12 18:24:30)
belki de o someone sizsiniz.

  • lemmiwinks  (31.05.12 18:24:42)
bence someone değil de anyone oymuş gibi

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (31.05.12 18:26:02)
bence someone sensin. seninle olana kadar kimseyle iyi gitmemiş işte. ve sen nedenini göstermişsin. bi kız gözüyle bu şekilde algıladım ben. ve hatta sevdiceğiniz pek sevgi pıtırcığı modunda bile olabilir bunu paylaşırken. kötü düşünmemek lazım.

  • benneydim  (31.05.12 18:27:55)
Bugün görüştüğümüzde "ne demek o paylaştığın?" diye sorayım mı?

Bir de ekstra not; kızın aybaşı şu ara.
  • long live rock n roll  (31.05.12 18:29:49)
panpa sen hayatına girmişsin ve anlamış ki sensiz olmaz ne kasıyon amq... ulen ya değerini bil... döverim lan seni... sev kızı...

  • juvee  (31.05.12 18:29:51)
hesap sorar gibi değil de, oynaşma tarzı böyle "kimmiş o someone" diyebilirsin. o an zaten ya romantizmin doruklarına ulaşırsınız, ya da bizim tahmin ettiğimiz gibi değilse o durum anlaşılır. ama sakın hesap sorar gibi bir tavır olmasın. sonra "iyilik de yaramıyor" triplerine girebilir hazır hassas dönemdeyken.

  • benneydim  (31.05.12 18:35:52)
mansaı çok derin: ben adama bilezik gibi geçiririm demek,
saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar.

  • raskolnikov2  (31.05.12 18:36:42)
güzel şeyler söylemiş senin için ama sen gö.ünden anlamış olabilirsin

  • anselmo34  (31.05.12 18:52:17)
hatun kafasi+1

  • harrage  (31.05.12 18:58:37)
sende paylaş aynısını

  • 05  (31.05.12 19:08:53)
oha ama bende olsam alınırdım

  • kurcalamabozarsin  (31.05.12 19:10:38)
kız huzursuz,umutsuz ve hafiften pişman gibi görünüyor normalde kızlar böyle şeyleri açık etmez,bigün sabah uyandığında tak diye çakardı ayrılık mesajını ama sinyal vermeyi seçmiş regl döneminin duygusallığıyla bu sefer...

bence de anyone: sensin diye düşünüyorum.

ve sor kimmiş o someone diye? umarım biz yanılırız:)
  • rudeboy  (31.05.12 19:12:24)
@ok by:

"
Bir gün,
hayatına biri girecek
ve neden başka kimseyle hiçbir zaman
başaramadığını (ilişkinin yürümediğini) görmeni sağlayacak.
"

demek.
  • long live rock n roll  (31.05.12 19:58:44 ~ 19:59:12)
ben direkt seninle olmuyormuş da ileride daha iyi bi ilişkinin hayalini kuruyormuş gibi algıladım. normal diil

  • xvyz  (31.05.12 20:08:41)
bence bu, direk konuşmalık olay. git konuş. nedir ne değildir anla. şahsen eğer o "someone" ben değilsem, yediremezdim bunu kendime. konuş.

  • dead and broken  (31.05.12 20:51:56)
iyi bişey demiş işte. o sen girmişin kızın hayatına öbürkülerle neden olmadığı şimdi anlaşıldı işte demiş kız. ne diye kötü anlam çıkardınız ki?

  • merena  (31.05.12 21:27:48)
bu ilişki haftaya biter, demedi deme memati

  • piotr  (01.06.12 14:44:51)
bısey yazıyosunuz sonra ben merak edıyorum ama ne oldu sonuc:D

  • kurcalamabozarsin  (02.06.12 01:10:16)
Kızla konuştum, bundan bahsettim; "sadece arkadaşım paylaştı, söz hoşuma gitti o yüzden paylaştım. zaten facebook'ta nasıl paylaşım yaptığımı biliyorsun" dedi. Gerçekten de sık sık bişeyler paylaşıyor, belli ki çok derin düşünmemiş paylaşırken.

Ama ardından tekrarlayıp "merak ettim neden olduğunu, orada 'someone' mı yoksa 'anyone' mı olduğumu, çünkü 'i love you' demek istemiştim" dedim (kız türk değil; ingilizce iletişiyoruz). İlişkimizde dördüncü ayı dolduruyoruz ve ilk kez biri "i love you" dedi ötekine... Ama olay daha da garipleşti; o bana aynısını söylemedi. Duyduğuna çok mutlu göründü ama "bunu daha önce hiç kimseye söylemedim" dedi, ki bir sene süren ilişkileri filan var kızın. "hayatımda sadece bir kişiye söylemek istiyorum; birkaç ay ya da bir yıl yeterli değil bence" dedi.

Tamam, "seni seviyorum"u hayatı boyunca tek kişiye söylemek istiyorsa bunu anlıyorum, haklı kız; sadece o sözün tanımı ikimiz için farklı demek. Ben de "i love you" derken "seninle evlenmek istiyorum" demek istemedim. Ama gene de şimdi yalnız kalıp düşününce garip hissetmedim değil. Bir önceki ilişkimde, ikinci ayımızda "seni seviyorum" dediğimde "hiç söylemeyeceksin zannettim; ben de seni seviyorum" cevabını alınca insan farklı bir reaksiyon bekliyor sanırım.
  • long live rock n roll  (02.06.12 05:54:49 ~ 13:08:20)
o zaman aslında net bir şey var ki kızın derdi hala someone.
ilişkilerin zaman aşımını düşünürsek ilk 4 ayda çıkmayan aylavyu çıkmaz, sen şimdi ilişkiyi bitirmeye kalkma ama soğu bi :D yarın bır gn ayrılırsanız cok yıkılma yanı

  • kurcalamabozarsin  (03.06.12 23:16:26)